Święta

Czym byłyby święta bez odpowiedniej oprawy? Szczególnie, kiedy ma się dzieci – nabiera to wielkiego znaczenia. Choinka musi być odpowiednio ustrojona łańcuchami z lampkami, pięknymi bombkami i stać na solidnym stojaku. Serwetki muszą być w odpowiednio dobranych serwetnikach, a stoły wyłożone pięknymi obrusami. Na szczęście wszystko to znajdziesz w naszej propozycji sprzedażowej. 

Wychodząc z takiego właśnie założenia przedstawiamy gotowe pomysły na odpowiednie przystrojenie świąt. Mamy wszystko, począwszy od wspomnianych łańcuchów z lampkami na choinkę, poprzez sztuczny śnieg w aerozolu, na foremkach do wypiekania ciastek – kończąc. Zachęcamy do zapoznania się z naszą świąteczną propozycją. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. 

Jest 384 produktów.

Pokazano 1-20 z 384 pozycji

Aktywne filtry

Gwiazda na piku biała 25 cm
-30%
Cena podstawowa 4,07 zł Cena 2,85 zł

Gwiazda na piku biała 25 cm

-30%

Okazała, pięknie mieniące się brokatem gwiazda betlejemska na piku w kolorze białym. Wysokość całkowita to ok 25 cm. Doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny stołu, jako ozdoba na choinkę czy element...

Choinka z ceramiki 16 cm
-30%
Cena podstawowa 4,88 zł Cena 3,41 zł

Choinka z ceramiki 16 cm

-30%

Utrzymana w świątecznym klimacie figurka choinki wykonana z ceramiki . Doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny stołu lub regału. Dzięki świątecznej stylizacji wprowadzi do mieszkania bożonarodzeniowy nastrój.