Zastawa stołowa

Obowiązkowe wyposażenie każdego domu, mieszkania oraz obiektu gastronomicznego stanowi zastawa stołowa. To nie tylko praktyczne artykuły na każdą okazję, ale i doskonały pomysł na prezent. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się funkcjonalne, a przy tym wyróżniające się wyjątkową estetyką i trwałością sztućce, szklanki, dzbanki, kieliszki, tace, kafeterki, pucharki do lodów, serwisy obiadowe, naczynia z podgrzewaczem, patery i tortownice, miseczki do dipów, zestawy do fondue, kosze na owoce i pieczywo, wazy, filiżanki, a także obrusy i serwetki.

Z naszą zastawą każdy posiłek będzie prawdziwą ucztą zarówno dla podniebienia, jak i dla zmysłów. Eleganckie sztućce, potrawy podane na wyjątkowych talerzach czy tacach, kawa w oryginalnie ozdobionej filiżance – wszystko to nada nawet prostym, codziennym posiłkom wyjątkowej oprawy. Z naszą pomocą znajdziesz niepowtarzalną zastawę stołową zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu - stawiamy na różnorodny asortyment od renomowanych marek jak na przykład Gerlach, Ćmielów, Chodzież, Krosno, Kinghoff, Karl Hausmann, Festa Italia i nie tylko.

854 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 854 elementów

Aktywne filtry

Zastawa stołowa nie jest jedynie elementem ozdobnym, a istotną częścią każdego domowego posiłku. Co więcej, właściwie umieszczona w kuchni, czy salonie będzie zwracać uwagę również wtedy, gdy z niej nie korzystamy. W związku z tym stała się popularnym prezentem dla m.in. Pary Młodej.

Jakie marki zastaw stołowych oferujemy?

Marki zastaw stołowych, które oferujemy, to chociażby Krosno, Festa Italia, czy Chodzież. Współpracujemy jedynie z producentami najwyższej jakości.

Jakie typy zastaw stołowych oferujemy?

Do dyspozycji są zastawy stołowe  w klasycznym i nowoczesnym stylu. Dostosowane są do różnych potrzeb i okoliczności – zarówno wtedy, gdy goście wpadną z niespodzianką, więc warto byłoby przygotować kawę i słodki poczęstunek, jak i w perspektywie rodzinnej wielodaniowej uczty.

Jakiej wielkości zastawy stołowe oferujemy?

Wielkość zastawy stołowej uzależniona jest wyłącznie od preferencji klienta. W ofercie Prymus AGD znajdują się bowiem nie tylko kilkunastoelementowe, ale i te zawierające ich kilkadziesiąt. Innymi słowy, oferujemy pełną dowolność w tym zakresie.

Funkcjonalność i poręczność naszych zastaw stołowych

Niezależnie od tego, czy mowa o talerzach, miskach, szklankach, czy tacach, zastawy stołowe dostępne w naszym sklepie charakteryzują się przywiązaniem wagi do kwestii praktycznego ich wykorzystywania. W końcu bez tego stałyby się tylko i wyłącznie atrakcyjną domową ozdobą. Zadbano również o wysoki poziom wytrzymałości naczyń.

Estetyka naszych zastaw stołowych

Niemniej również cenimy sobie walory estetyczne i nie inaczej jest w tym przypadku. Chcieliśmy bowiem, aby na zastawy stołowe aż chciało się patrzeć i doceniać ich niebanalne wykończenie, unikając jednocześnie niepotrzebnej pstrokacizny.

Nasze zastawy stołowe, a bezpieczeństwo dla zdrowia

Zastawy stołowe przystosowane są do korzystania z nich w różnych warunkach, lecz niezależnie od nich nie będą one stanowić zagrożenia dla zdrowia użytkowników. Udało się to osiągnąć dzięki odporności materiałowej i cieplnej. 

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło