Dzbanki z zaparzaczem

Każdy lubi liściastą herbatę. Sęk w tym, że nikt nie lubi pływających w niej farfocli. Jak więc móc delektować się jej smakiem bez potrzeby stałego odcedzania ich łyżeczką? 

Odpowiedzią są nasze dzbanki z zaparzaczami. Wykonane z wysokiej jakości szkła, które odporne jest na działanie wysokich temperatur. O różnych pojemnościach – zależnie od Twoich preferencji. 

Dla przykładu: Dzbanek TWIN z zaparzaczem metalowym. Pojemny na 1,1 litra. Wykonany z lekkiego, ale bardzo wytrzymałego, hartowanego szkła. Dzięki dwóm podwójnym ściankom dłużej utrzyma ciepło przygotowanego napoju.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. 

Aktywne filtry

Zaparzacz do kawy Elena 600ml
-30%
Cena podstawowa 33,33 zł Cena 23,33 zł

Zaparzacz do kawy Elena 600ml

-30%

Zaparzacz idealny do parzenia kawy, herbaty i ziół marki Odelo o pojemności 600ml . Stylowy, nowoczesny i elegancki zaparzacz, urzeka wysokiej jakości wykonaniem , a kawa w nim zaparzona ma niepowtarzalny smak....

Zaparzacz do kawy Elena 1000ml

Wyprzedany!

-30%
Cena podstawowa 36,59 zł Cena 25,61 zł

Zaparzacz do kawy Elena 1000ml

-30%

Zaparzacz idealny do parzenia kawy, herbaty i ziół marki Odelo o pojemności 1000ml . Stylowy, nowoczesny i elegancki zaparzacz, urzeka wysokiej jakości wykonaniem , a kawa w nim zaparzona ma niepowtarzalny smak....