Bulionówki i flaczarki

Każdy prawdziwy amator bulionu, czy apetycznych flaczków z całą pewnością zna oba te pojęcia. Bulionówki i flaczarki to klasyczne naczynia do właściwego serwowania bulionu i flaczków. Z reguły posiadają po bokach dwa uszka, za które w razie potrzeby można trzymać naczynie. 

Przedstawiamy więc nasze bulionówki i flaczarki. W naszej propozycji sprzedażowej mamy ich bardzo szeroki wachlarz. Z całą pewnością każdy wybierze tu coś dla siebie. Począwszy od wykonanych z porcelany – poprzez ceramiczne – na tych z odpornego na stłuczenia, hartowanego szkła kończąc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką propozycją sprzedażową również i w tym zakresie. 

Aktywne filtry

Cena 13,82 zł

Flaczarka IRENA złoty pasek 470 ml

Wykonana z porcelany biała bulionówka ze złotym paseczkiem, o pojemności 470 ml. Klasyczny kształt i poręczna forma ułatwią spożywanie posiłków i sprawiają, że pięknie zaprezentuje się na stole. 

Cena 8,13 zł

Bulionówka LUMINARC Diwali biała 560 ml

Bulionówka marki Luminarc z kolekcji Diwali, wykonana z białego szkła hartowanego. To produkt odporny na stłuczenia i zarysowania a klasyczny kształt i poręczna forma sprawiają, że pięknie zaprezentuje się na stole. 

Cena 22,76 zł

Bulionówka ceramiczna 500ml

Bulionówka  wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Produkty z tej serii cechuje wysoka jakość, funkcjonalność oraz precyzyjne, estetyczne wykonanie w starym stylu.Odporność na uszkodzenia na najwyższym poziomie....

Cena 14,63 zł

Flaczarka IRENA platynowy pasek 470 ml

Wykonana z porcelany biała bulionówka ze srebrnym paseczkiem, o pojemności 470 ml. Klasyczny kształt i poręczna forma ułatwią spożywanie posiłków i sprawiają, że pięknie zaprezentuje się na stole. 

Cena 12,20 zł

Flaczarka IRENA biała 470 ml

Wykonana z porcelany biała bulionówka o pojemności 470 ml. Klasyczny kształt i poręczna forma ułatwią spożywanie posiłków i sprawiają, że pięknie zaprezentuje się na stole. 

Cena 19,51 zł

Bulionówka LUMINARC Trianon 450 ml

Bulionówka marki Luminarc z kolekcji Trianon, wykonana z białego szkła hartowanego. To produkt odporny na stłuczenia i zarysowania a klasyczny kształt i poręczna forma sprawiają, że pięknie zaprezentuje się na stole. 

Bulionówka Fresh biała 330 ml

Wyprzedany!

Cena 8,12 zł

Bulionówka Fresh biała 330 ml

Wykonana z porcelany biała bulionówka o pojemności 330 ml. Klasyczny kształt i poręczna forma ułatwią spożywanie posiłków i sprawiają, że pięknie zaprezentuje się na stole.