Imbryki

Żeby herbata odpowiednio smakowała – powinna zostać podana na stół w odpowiednim imbryku. Nalewanie jej do filiżanek może stać się nawet prawdziwą ceremonią. W taki sposób po prostu znacznie przyjemniej się ją pije. Porządny imbryk może stać się więc powodem prawdziwej przyjemności dla Ciebie i Twoich bliskich. 

Przedstawiamy w związku z tym szeroki wachlarz naszych imbryków: począwszy od wykonanych według prostego designu, ceramicznych kompletów – na wspaniałych, porcelanowych kończąc. 

Dla przykładu: bardzo wysoką jakość porcelany reprezentuje imbryk Irena. Przyjemna dla oka barwa bieli sprawia, że jest on wysublimowany i elegancki. Dokładnie i precyzyjnie wykonany, uformowany w  oryginalny kształt – spodoba się Tobie i Twoim gościom.

Aktywne filtry

Komplet do herbaty IRENA biała 2-elementowy
-10%
Cena podstawowa 24,39 złCena 21,95 zł

Komplet do herbaty IRENA biała 2-elementowy

-10%

Porcelanowy zestaw "tea for one" z linii Irena, w skład którego wchodzi filiżanka i dzbanuszek. Praktyczny i elegancki, w sam raz dla jednej osoby. Sprawdzi się do serwowania herbaty, kawy oraz ziół. 

Dzbanek porcelanowy ROCOCO 1,1l
-10%
Cena podstawowa 73,98 złCena 66,59 zł

Dzbanek porcelanowy ROCOCO 1,1l

-10%

Dzbanek został wykonany z wysokiej jakości porcelany odpornej na zarysowania i obicia. Czysta biel produktu sprawia, że jest on elegancki i gustowny. 

Imbryk porcelanowy IRENA biała 800 ml
-15,00 zł
Cena podstawowa 32,52 złCena 17,52 zł

Imbryk porcelanowy IRENA biała 800 ml

-15,00 zł

Imbryk z linii Irena o pojemności 800 ml, wykonany z białej porcelany. Zdobiony delikatnymi tłoczeniami. Elegancki i gustowny. Doskonały do serwowania kawy i herbaty.