Filtruj według

Marka

Marka

Rawierki

Powyższa nazwa wywodzi się od francuskiego słowa „ravier”, które oznacza właśnie małe prostokątne lub owalne naczynie do przystawek. Rawierki służą więc do podawania na nich zimnych zakąski takich jak szprotki, czy owoce morza. Można serwować na nić również słodkości, albo traktować je jako podstawki pod sosjerki.

Przedstawiamy w związku z tym nasze rawierki: wszystkie to piękne naczynia, wykonane z doskonałej jakości porcelany, na powierzchni której tłoczone są wysublimowane ornamenty. Lekkie, a zarazem wygodne w użyciu. Zaliczyć je można zdecydowanie do wyrobów luksusowych. Każdy powinien więc znaleźć tu rawierkę dla siebie.

Aktywne filtry

Cena 11,38 zł

Rawierka IRENA biała 25 cm

Rawierka wykonana z wysokiej jakości porcelany o klasyczny kształt i kolorze. Stylowe rozwiązanie dla Twojego domu.  Dobrze sprawdzi się do serwowania wszelkich przystawek.

Cena 34,15 zł

Rawierka ROCOCO ze złotym paskiem 25cm

Kolekcja ROCOCO  renomowanych firm Ćmielów i Chodzież to połączenie starych tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Niewątpliwego uroku dodają piękne tłoczenia które ucieszą oko każdego gościa. Szykowny złoty pasek...

Cena 26,02 zł

Rawierka ROCOCO 25cm

Kolekcja ROCOCO renomowanych firm Ćmielów i Chodzież to połączenie starych tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Niewątpliwego uroku dodają piękne tłoczenia które ucieszą oko każdego gościa.Wysokiej jakości...