Serwetki i serwetniki

W porze obiadowej, na rodzinnym stole nie może zabraknąć serwetek. Powinny być one ułożone w odpowiedni serwetnik. Ten z kolei - najlepiej, żeby dobrany był stylem do reszty stołowej zastawy. Wymagające? – Nie, jeśli zapoznasz się z naszym, szerokim wachlarzem serwetek i serwetników. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Z nowoczesnych form proponujemy: serwetnik w kształcie skrzyżowanych ze sobą noży i widelców. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Doskonale nadaje się dla młodej, pełnej życia osoby i z całą pewnością posłuży jej wiele lat.

Z bardziej tradycyjnych kreacji polecamy serwetnik Iwona. Wykonany jest on z cieszącej oko porcelany o barwie marmurowej bieli. Doskonale wpasuje się w pokryty białym obrusem, uroczysty stół. 

Aktywne filtry

Serwetnik półokrągły

Wyprzedany!

Cena 8,13 zł

Serwetnik półokrągły

Serwetnik półokrągły wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej. Sprawdzi się w restauracjach, hotelach i innych lokalach gastronomicznych.  

Serwetnik IWONA 10cm

Wyprzedany!

Cena 17,07 zł

Serwetnik IWONA 10cm

Serwetnik z porcelany w kolorze marmurowej bieli. Ze względu na zwiększoną odporność na temperaturę wyjątkowo trwałe naczynie,można myć w zmywarce. Niezwykle elegancki i szykowny.