Sosjerki

Każdy lubi, kiedy jego potrawa oblana jest gorącym, aromatycznym sosem.

Prawdziwy miłośnik zapraw, dipów, czy dressingów powie Ci jednak, że sam smak sosu to nie wszystko. Ważny jest także jego wygląd i sposób podania. A w czym sos prezentowałyby się lepiej niż w ozdobnej, bogato ornamentowanej sosjerce?

Prezentujemy w związku z tym szeroki wachlarz naszych najróżniejszych sosjerek. Począwszy od naczyń o prostym kształcie i formie – na bogato zdobionych i pięknych – kończąc. Nasza oferta sprzedażowa jest w tym zakresie bardzo szeroka. Serdecznie zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z nią. 

Aktywne filtry

Sosjerka szklana 210 ml
-4,01 zł
Cena podstawowa 8,13 złCena 4,12 zł

Sosjerka szklana 210 ml

-4,01 zł

Sosjerka szklana o pojemności 210 ml i ciekawym designie. Niezastąpiona w każdym domu. Pozwoli w elegancki sposób podać sos na stół.

Cena 25,20 zł

Sosjerka 500ml IWONA

Kolekcja Iwona renomowanej marki Chodzież to połączenie starych tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Niewątpliwego uroku dodają piękne tłoczenia które ucieszą oko każdego gościa.

Cena 43,90 zł

Sosjerka 500ml ROCOCO

Kolekcja ROCOCO  renomowanych firm Ćmielów i Chodzież to połączenie starych tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Niewątpliwego uroku dodają piękne tłoczenia które ucieszą oko każdego gościa. Szykowny złoty pasek...

Cena 34,15 zł

Sosjerka IWONA ze złotym paskiem

Legendarny już serwis cieszący się niezmiennym powodzeniem i zadowoleniem wśród klientów. Klasyczny kształt zdobiony złotymi liniami nadaje niezwykłej elegancji na stole. Stylowe rozwiązanie dla Twojego domu. Wysoka...

Kpl. 2 sosjerek basic 60ml

Wyprzedany!

Cena 8,13 zł

Kpl. 2 sosjerek basic 60ml

Komplet dwóch sosjerek klasycznych o pojemności 60 ml każda. Świetnie sprawdzi się na stole podczas obiadów i uroczystości zarówno w zaciszu domowym jak i w lokalach w celu dozowania różnego rodzaju sosów czy też...

Butelka do sosów sałatkowych

Wyprzedany!

Cena 16,25 zł

Butelka do sosów sałatkowych

Idealna do robienia, mieszania, serwowania dressingów, sosów i marynat. Szerokie otwarcie dla łatwego wylewania i czyszczenia. Hermetyczna, wodoszczelna butelka. Łatwe otwarcie. Pojemność 200ml.