Komplety talerzy

Przy rodzinnych uroczystościach i świętach warto sięgnąć po coś, co uświetni całą okazję. Idealne do tego będą nasze zestawy talerzy oraz serwisy obiadowe, wykonane z wysokiej jakości porcelany. Piękna zastawa pozwoli na wspólne celebrowanie najważniejszych chwil w wyjątkowej atmosferze. W naszej ofercie znajdziesz talerze i serwisy obiadowe w stylu minimalistycznym oraz pięknie zdobione. Oferujemy porcelanę takich sprawdzonych producentów, jak Lubiana czy Presta. W Prymusie posiadamy zestawy talerzy zarówno dla wielbicieli prostoty i minimalizmu, jak i dla tych, którzy szukają nieco ekstrawagancji czy nowoczesności.

W naszej ofercie znajdziesz serwisy obiadowe z wazą na zupę, sosjerką czy pieprzniczką i solniczką. Oferujemy najwyższą jakość, by Twoje specjalne momenty były prawdziwie wyjątkowe. Z nami rodzinne chwile smakują jeszcze lepiej.

48 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 48 elementów

Aktywne filtry

Przy rodzinnych uroczystościach i świętach warto sięgnąć po coś, co uświetni całą okazję. Idealne do tego będą nasze zestawy talerzy oraz serwisy obiadowe. Wykonane są one z wysokiej jakości porcelany. Piękna zastawa pozwoli na wspólne celebrowanie najważniejszych chwil w wyjątkowej atmosferze. W naszej ofercie znajdziesz talerze i serwisy obiadowe w stylu minimalistycznym oraz te pięknie zdobione – wszystko po to, by jak najlepiej dopasować się do nawet najbardziej wybrednych gustów.

Jakie marki kompletów talerzy proponujemy?

Postanowiliśmy aby w naszym sklepie internetowym oferować tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości. Poddajemy więc każdego z producentów selekcji. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by proponować naszym klientom tylko sprawdzony i doceniony asortyment. Nie inaczej jest z kompletami talerzy. Oferujemy więc produkty takich marek, jak choćby Ćmielów, Chodzież, Jasło, Lublana, Presta, Festa ITALIA, czy Lumierac.

W większości są to znane i docenione na polskim i zagranicznych rynkach marki. Wlele z nich (jak na przykład Ćmielów, Chodzież, Jasło) poszczycić się może długą i bogatą tradycją swoich fabryk talerzy porcelanowych. Stała obecność na rynku tych marek – jest nie tylko miernikiem ich sukcesu. Co ważniejsze, jest także najlepszym gwarantem jakości wyprodukowanych przez nie –  a sprzedawanych przez nas – kompletów talerzy.

Jakie zestawy talerzy oferujemy?

W Prymusie posiadamy zestawy talerzy zarówno dla wielbicieli prostoty i minimalizmu, jak i dla tych, którzy szukają nieco ekstrawagancji czy nowoczesności. W naszej ofercie znajdziesz więc serwisy obiadowe, które posiadają głębokie talerze na zupę, a także w kompletach z sosjerką, pieprzniczką i solniczką. Oferujemy najwyższą jakość, by Twoje uroczyste chwile były prawdziwie wyjątkowe. Z nami rodzinne uroczystości smakują jeszcze lepiej.

Funkcjonalność naszych zestawów talerzy

Dokładamy wszelkich starań, by oferować produkty odznaczające się najwyższą funkcjonalnością. W przypadku naszych zestawów talerzy sprowadza się to do kwestii ich wytrzymałości na wszelkie uszkodzenia wynikające z działania nawet najwyższych temperatur. Odpowiednio używane – służyć nam będą więc przez długie lata.

Kolejną kwestią, która wpływa na funkcjonalność naszych zestawów talerzy jest fakt, że zostały one zaprojektowane tak, żeby spełniać jak najwięcej funkcji. Dla przykładu głębokie talerze – oprócz zup – służyć mogą też jako półmiski. Warto więc już dziś zapoznać się z ofertą naszego sklepu.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło