Kieliszki

Niektóre uroczystości wymagają dobrania odpowiedniej zastawy stołowej, skomponowanej odpowiednio pod kątem serwowanych trunków. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe kieliszki, dedykowane poszczególnym rodzajom alkoholu, które staną się pełną blasku, elegancką ozdobą stołu, a dodatkowo uświetnią przyjęcia organizowane z różnorodnych okazji.

W tej kategorii znajdą Państwo delikatne, szklane kieliszki, które w zależności od rodzaju przeznaczone są do czerwonego i białego wina, szampana, koniaku oraz wódki. Proponujemy także oryginalne wersje do Martini, charakteryzujące się szeroką czaszą w kształcie stożka i klasyczną nóżką.

 

Oferujemy motele minimalistyczne, świetnie sprawdzające się na co dzień oraz wersje posiadające dekoracyjne nóżki, które będą doskonałym uzupełnieniem eleganckich przyjęć. Proponujemy kieliszki wykonane z wysokiej jakości błyszczącego szkła, w tym również kryształowego. Naczynia tworzone z wykorzystaniem szkła czeskiego mogą stanowić doskonały pomysł na elegancki prezent, m.in. z okazji jubileuszu, urodzin czy innych okazji.

4 0 4

Ups, podana strona nie istnieje...

Powrót do Strony głównej