Kieliszki

Niektóre uroczystości wymagają dobrania odpowiedniej zastawy stołowej, skomponowanej odpowiednio pod kątem serwowanych trunków. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe kieliszki, dedykowane poszczególnym rodzajom alkoholu, które staną się pełną blasku, elegancką ozdobą stołu, a dodatkowo uświetnią przyjęcia organizowane z różnorodnych okazji.

W tej kategorii znajdą Państwo delikatne, szklane kieliszki, które w zależności od rodzaju przeznaczone są do czerwonego i białego wina, szampana, koniaku oraz wódki. Proponujemy także oryginalne wersje do Martini, charakteryzujące się szeroką czaszą w kształcie stożka i klasyczną nóżką.

 

Oferujemy motele minimalistyczne, świetnie sprawdzające się na co dzień oraz wersje posiadające dekoracyjne nóżki, które będą doskonałym uzupełnieniem eleganckich przyjęć. Proponujemy kieliszki wykonane z wysokiej jakości błyszczącego szkła, w tym również kryształowego. Naczynia tworzone z wykorzystaniem szkła czeskiego mogą stanowić doskonały pomysł na elegancki prezent, m.in. z okazji jubileuszu, urodzin czy innych okazji.

Aktywne filtry

Cena 1,21 zł

Kieliszek MADISON 250ml

Kieliszek został wykonany ze szkła odpornego na zarysowania. Dzięki swojej gładkiej powierzchni jest łatwy w utrzymaniu w czystości i nie absorbuje zapachów. 

Cena 3,24 zł

Kieliszek do wódki / likieru 60ml

Szkło o niezwykłym, kryształowym zdobieniu nada elegancji i szyku na każdym stole. Precyzyjne wykonanie oraz dobrej jakości szkło odporne na uszkodzenia sprawi, że korzystanie z tej serii produktów będzie...

Cena 6,50 zł

Komplet szklaneczek do wódki 30ml SHOT GLASS 6

Kieliszki zostały wykonane z wysokiej jakości szkła, odpornego na zarysowania i obicia. Kolekcja SHOT to seria praktycznych, a zarazem eleganckich kieliszków do wódki i likieru. Różnorodność kształtów i rozmiarów...

Cena 5,68 zł

Kieliszek POKAL 500ml

Szklanka do piwa zostały wykonane z dobrego jakościowo szkła, które jest przejrzyste co świetnie współgra z kolorem piwa. Elegancka i smukła nóżka nadaje charakter i ułatwia trzymanie. 

Cena 4,87 zł

Kieliszek POKAL 360ml

Kieliszek został wykonany z dobrego jakościowo szkła, które jest przejrzyste co świetnie współgra z napojem. Elegancka i smukła nóżka nadaje charakter i ułatwia trzymanie. 

Cena 16,26 zł

Komplet 6 kieliszków do wódki KROSNO EPICURE 20ml

Epicure to kolekcja kieliszków i szklanek idealnie dopasowanych do wszelkich alkoholi. Kieliszki do koniaku, wódki czy wina łączy spójny design, u podstaw którego leży fachowa wiedza na temat serwowania...

Cena 44,72 zł

Komplet 6 kieliszków do martini PRESTIGE KRISTA

Kolekcja KROSNO PRESTIGE to seria produktów o intrygującym i zaskakującym kształcie. Cechą wyróżniającymi linie KRISTA jest niespotykany fason nóżki dzięki czemu cieszy się ona uznaniem klientów. 

Cena 18,69 zł

Komplet 6 kieliszków do wódki KROSNO BERETTI 50ml

Komplet został wykonany z wysokiej jakości, hartowanego szkła. Zachwyca niezwykła formą, precyzją wykonania oraz niepowtarzalnym kształtem. Posiada idealnie gładką powierzchnię, co sprzyja dokładnemu myciu i suszeniu. 

Cena 22,76 zł

Komplet 6 kieliszków do wina białego LAV MISKET

Kieliszki do wina białego firmy LAV zostały wykonane z dobrego jakościowo szkła, które jest przejrzyste co świetnie współgra z kolorem wina. Elegancka i smukła nóżka nadaje kieliszkowi charakter i ułatwia trzymanie.  

Cena 4,07 zł

Kieliszek koktajlowy 420ml

Kieliszek koktajlowy został wykonany z przezroczystego, grubego szkła, odpornego na zarysowania. Ich gładka powierzchnia ułatwia polerowanie i mycie. Kieliszek posiada elegancki kształt, idealny do gastronomii. 

Cena 5,68 zł

Komplet 6 kieliszków do wódki X KROSNO 25ml

Aby właściwie docenić charakter trunku nieodzowny jest odpowiednio dobrany kształt kieliszka. O jakości decyduje forma, wielkość czy sposób wykończenia. Kieliszki do wódki X to oryginalna wersja kieliszków wykonanych...

Cena 37,40 zł

Komplet 6 kieliszków do wina czerwonego VENEZIA

Komplet został wykonany z przejrzystego szkła odpornego na zarysowania i obicia. Kolekcja KROSNO VENEZIA to seria najpopularniejszych produktów najwyższej jakości. Umila chwile relaksu przy gorącej herbacie,...

Cena 38,21 zł

Komplet 6 kieliszków do szampana KROSNO VENEZIA

Komplet został wykonany z przejrzystego szkła odpornego na zarysowania i obicia. Kolekcja KROSNO VENEZIA to seria najpopularniejszych produktów najwyższej jakości. Umila chwile relaksu przy gorącej herbacie,...

Cena 25,20 zł

Komplet 6 kieliszków do wina czerwonego BERETTI

Komplet został wykonany z wysokiej jakości, hartowanego szkła. Zachwyca niezwykła formą, precyzją wykonania oraz niepowtarzalnym kształtem. Posiada idealnie gładką powierzchnię, co sprzyja dokładnemu myciu i...

Cena 10,57 zł

Komplet 6 kieliszków do wódki KUFELKI 30ml

Aby właściwie docenić charakter trunku nieodzowny jest odpowiednio dobrany kształt kieliszka. O jakości decyduje forma, wielkość czy sposób wykończenia.

Cena 25,20 zł

Komplet 6 kieliszków do wina białego BERRETTI

To klasyczne gładkie  kieliszki do wina białego o pojemności 250 ml na pięknej wysokiej nóżce, idealne do domu i restauracji. Serwowane wino do obiadu lub kolacji w niepowtarzalnym kształcie kieliszka pozwoli oddać...

Cena 48,78 zł

Komplet 6 kieliszków do wina ALIZEE BOHEMIA 610ml

Komplet został wykonany z wysokiej jakości, hartowanego szkła. Zachwyca niezwykła formą, precyzją wykonania oraz niepowtarzalnym kształtem. Posiada idealnie gładką powierzchnię, co sprzyja dokładnemu myciu i suszeniu.

Cena 45,53 zł

Komplet 6 kieliszków do wina białego KRISTA DECO

Kolekcja KROSNO PRESTIGE to seria produktów o intrygującym i zaskakującym kształcie. Cechą wyróżniającymi linie KRISTA DECO jest krystaliczna czystość szkła, niespotykany fason nóżki, dzięki czemu cieszy się ona...

Cena 26,83 zł

Komplet 6 kieliszków do brandy LAV MISKET 390ml

Kieliszki do brandy firmy LAV zostały wykonane z dobrego jakościowo szkła, które jest przejrzyste. Elegancka i smukła nóżka nadaje kieliszkowi charakter i ułatwia trzymanie.  

Cena 19,51 zł

Komplet 6 kieliszków do likieru LAV MISKET 55ml

Kieliszki do likieru firmy LAV zostały wykonane z dobrego jakościowo szkła, które jest przejrzyste co świetnie współgra z kolorem likieru. Elegancka i smukła nóżka nadaje kieliszkowi charakter i ułatwia trzymanie.  

check Produkt został dodany do porównania.