Kieliszki do wina

Smak dobrego wina jest świetną oprawą do rodzinnych uroczystości czy romantycznego wieczoru przy świecach. Odpowiedni kieliszek pozwoli nam wydobyć aromatyczny bukiet naszego trunku i delektować się jego smakiem w pełni. Na wszystkie ważne i te mniej ważne uroczystości polecamy wybór naszych kieliszków. W sprzedaży oferujemy wysokiej jakości kieliszki do wina czerwonego oraz białego. Oferujemy kieliszki wykonane ze szkła odpornego na zarysowania i obicia, a także kieliszki w różnych, intrygujących kształtach i zdobieniach. Wykorzystane do produkcji kieliszków szkło jest łatwe do czyszczenia i nie absorbuje zapachów, co stanowi dużą zaletę naszych produktów.

Nasze kieliszki umożliwiają rozkoszowanie się wyśmienitym smakiem wina przy kolacji lub na spotkaniu z przyjaciółmi. W naszej ofercie znajdziesz szkło od takich producentów, jak Beretti, Venezia czy Krista Krosno.

35 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 35 elementów

Aktywne filtry

Któż z nas nie przepada za smakiem wytrawnego, aromatycznego, czerwonego wina? Zwłaszcza do rodzinnego obiadu, czy romantycznej kolacji przy świecach. Wtedy jego smak oszałamia i intryguje. A z czego wino – czerwone, rózowe, czy białe – może lepiej smakować niż ze specjalnie przeznaczonego do niego, ozdobnego i fikuśnego kieliszka? Wychodząc z takiego właśnie założenia przedstawiamy nasze kieliszki do wina.

Jakie marki kieliszków do wina oferujemy?

Nasz sklep internetowy w swoich zbiorach oferuje tylko i wyłącznie kieliszki do wina najlepszych producentów. Są to znani i osławieni na całym świecie: Beretti, Venezia czy Krista Krosno. Wiele spośród tych marek to klasa sama dla siebie. Stanowią one kwintesencję dobrego smaku i wykwintności. Dlatego, jeśli zdarzy Ci się zaprosić do swego domu wykwintne towarzystwo – pamiętaj by wino podane było w markowym, dobrej jakości kieliszku. 

Jakie typy kieliszków do wina oferujemy?

Nasz sklep internetowy proponuje szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych kieliszków do wina. Mamy je wszystkie: począwszy od smukłych kieliszków przeznaczonych do białego wina, czy szampana, poprzez nieco bardziej pękate do czerwonego wina, na wykwintnych i fantazyjnych formach kieliszków do koktajli. 

Jakiej wielkości komplety kieliszków do wina oferujemy?

Oprócz pojedynczych kieliszków do wina - nasz sklep internetowy oferuje także całe ich komplety. Przykładowy zestaw kieliszków do wina składa się zazwyczaj z sześciu ich sztuk. Dostępne są one w różnych rodzajach – oferują nam więc one możliwość picia czerwonego wina zarówno z kieliszków bardziej wysmukłych, o niewielkiej, zwężonej czaszy, jak i tych niższych i bardziej pękatych – utrzymanych w stylu śródziemnomorskim. Przydadzą się ona z pewnością na wszystkie ważniejsze, jak i te mniej ważniejsze uroczystości.

Funkcjonalność i poręczność naszych kieliszków do wina

Kieliszki do wina oferowane przez nasz sklep internetowy wykonane zostały ze szkła hartowanego – odpornego na wszelkie zarysowania i obicia. Nie absorbuje ono zapachów i jest łatwe do czyszczenia – co z całą pewnością stanowić będzie duże ułatwienie dla zmywającego naczynia, po dużej uroczystości. 

Estetyka naszych kieliszków do wina

Najważniejszą kwestią tyczącą się naszych kieliszków do wina jest oczywiście ich wygląd. Kładziemy najwyższy nacisk, żeby reprezentował on zawsze najwyższy, możliwy standard. Gwarantują go także powszechnie znane i docenione marki, jak: Beretti, Venezia czy Krista Krosno. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszego sklepu internetowego w tym zakresie. 

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło