Patery i tortownice

Patery to naczynia stołowe, zazwyczaj ozdobne i bogato zdobione. Służą one do podawania tortów, ciast lub innych słodkości. Mają one formę talerza umieszczonego wysoko na podstawce. 

Nasze patery wykonane są z najróżniejszych materiałów. Szkło, ceramika, porcelana, czy metal…  Zawsze dbamy o to żeby tworzywo było z jak najwyższej jakości. Zazwyczaj talerz każdego z naszych tego typu produktów umieszczony jest na metalowej podstawie. Często nasze patery mają więcej niż tylko jedną warstwę. Zachęcamy więc do dokładniejszego przyjrzenia się naszej propozycji sprzedażowej w tym zakresie. 

Aktywne filtry

Cena 34,15 zł

Patera szklana KROSNO SERVO LINE 3,5l

Elegancka i stylowa szklana patera na nodze marki Krosno. Alternatywa dla klasycznych salaterek, świetnie zaprezentuje się na stole podczas domowych uroczystości. Z nią efektownie podasz sałatki, galaretki czy...

Cena 39,02 zł

Patera/tortownica JASŁO 31cm

Patera, która wykonana ze szkła gospodarczego pięknie komponuje się na każdym stole. Wyprodukowana przez hutę szkła w Jaśle gwarantuje świetną jakość i precyzję wykonania. 

Cena 78,86 zł

Patera trój-poziomowa JASŁO

Trzy-poziomowa szklana patera wykonana przez polską hutę szkła w Jaśle. Będzie ona stanowić idealną oprawę dla ciast, ciasteczek czy owoców. Patera pięknie wkomponuje się w wystrój każdego stołu.

Cena 63,41 zł

Patera z kloszem 29cm

Elegancka i stylowa szklana patera z kloszem. Świetnie zaprezentuje się na stole podczas domowych uroczystości. Będzie stanowić idealną oprawę dla słodkich tortów, ciast, ciasteczek. Dzięki kloszowi ciasta i inne...

Cena 56,10 zł

Patera IRENA biała 3-poziomowa

Trzypoziomowa porcelanowa patera bardzo ładnie będzie prezentowała się na każdym stole. Świetnie nada się do ciasta, owoców czy innych słodkości. Porcelana zdobiona delikatnym wzorem.

Cena 60,98 zł

Patera IRENA złoty pasek 3-poziomowa

Trzypoziomowa porcelanowa patera bardzo ładnie będzie prezentowała się na każdym stole. Świetnie nada się do ciasta, owoców czy innych słodkości. Porcelana zdobiona złotym paskiem oraz delikatnym wzorem.

Cena 32,52 zł

Patera TOPFANN 2-poziomowa

Dwu-poziomowa szklana patera bardzo ładnie będzie prezentowała się na każdym stole. Świetnie nada się do ciasta, owoców czy innych słodkości. Ładne, przejrzyste, szkło wkomponuje się w każdą kuchnię czy jadalnię.

Cena 44,72 zł

Patera okrągła 3-poziomowa TOPFANN

Trzy poziomowa szklana patera bardzo ładnie będzie prezentowała się na każdym stole. Świetnie nada się do ciasta, owoców czy innych słodkości. Ładne, przejrzyste, szkło wkomponuje się w każdą kuchnię czy jadalnię.

Bombonierka BOHEMIA Quadro 22,5 cm

Wyprzedany!

Cena 88,62 zł

Bombonierka BOHEMIA Quadro 22,5 cm

Stylowa i elegancka bombonierka dobrze znanej na całym świecie marki BOHEMIA. Wykonana z niezwykle pięknego szkła kryształowego. Idealnie wyeksponuje każdy serwowany w niej smakołyk.