Serwisy obiadowe

Nasze najważniejsze chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Porządny serwis obiadowy to konieczność w każdym domu. Czy to dla naszych domowników, czy dla gości, podanie obiadu w pięknym serwisie uświetni każdą okazję. Serwis taki posłuży nam w urodziny, święta czy właśnie odwiedziny rodziny. Stanowi on także genialny pomysł na prezent ślubny lub do nowego mieszkania. W naszej ofercie prezentujemy piękne serwisy obiadowe, w wielu stylach. Nasze serwisy wykonane zostały z najwyższej jakości porcelany.

Dzięki naszym serwisom każda okazja nabierze uroczystego charakteru, a wystrój stołu stanie się łatwiejszy. W sprzedaży oferujemy serwisy od takich producentów, jak Ćmielów czy Irena. Posiadamy serwisy z wazą do zupy, sosjerką czy solniczką i pieprzniczką, a także różnej wielkości misami. Nowoczesne serwisy obiadowe to klasa, styl i wyjątkowa jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

33 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 33 elementów

Aktywne filtry

Nawet najlepiej przygotowany posiłek nie zrobi optymalnego wrażenia, gdy nie zostanie właściwie sprezentowany. Dlatego właśnie nasza kuchnia nie obejdzie się bez serwisu obiadowego. Ten służyć może zarówno mniej, jak i bardziej oficjalnych okazji!

Jakie marki serwisów obiadowych oferujemy?

W naszym asortymencie można znaleźć takie marki serwisów obiadowych, jak m.in. Sucha, Zofia, Lena, Ćmielów, Lubiana. Odznaczają się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością.

Jakie typy serwisów obiadowych proponujemy?

Serwisy obiadowe różnią się ilością elementów i zastosowaniem. W sklepie Prymus AGD znajdują się bowiem te przeznaczone do dwudaniowego obiadu, niemniej posiłek może też uwzględniać udział ciepłych napoi, czy deseru. Pozwala to na stworzenie kompletu dostosowanego do różnych sytuacji. 

Stawiamy również na różnorodność wykorzystanego wzornictwa, czego przykładem są serwisy ze złotym wykończeniem i tym wykorzystującym botanikę jako źródło inspiracji.  

Jakiej wielkości serwisy obiadowe oferujemy?

Wielkości serwisów obiadowych są kompatybilne z potrzebami różnych klientów. Dostępne są zarówno serwisy zawierające 18, jak i 44 elementy! 

Funkcjonalność i poręczność naszych serwisów obiadowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że stawianie estetyki na piedestale na rzecz bagatelizowania funkcjonalności i komfortu użytkowania jest bezzasadne. Nasze serwisy obiadowe są swoistym złotym środkiem – mimo przyjemnego designu nie są pozbawione praktyczności, dzięki czemu ich użytkowanie jest jak najbardziej wygodne. Pomagają w tym również uchwyty minimalizujące ryzyko wymknięcia się naczyń z dłoni.

Estetyka naszych serwisów obiadowych

Oczywiście nie oznacza to, że serwisy obiadowe nie powinny korzystnie prezentować się na stole! W końcu je się również oczami, a w spotęgowaniu tego efektu pomaga czarujące wykorzystanie odpowiedniej kolorystyki i zdobnictwa. 

Nasze serwisy obiadowe, a bezpieczeństwo dla zdrowia

Ostatnią, ale nie mniej ważną kwestią jest oczywiście ta dotycząca bezpieczeństwa użytkowania dostępnych w sklepie serwisów obiadowych. Wykorzystane materiały, również te wzornicze nie stanowią zagrożenia dla ludzkiego organizmu.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło