Szklanki

Poniżej znajdą Państwo niezbędne elementy zastawy stołowej, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno podczas codziennych posiłków, jak i przyjęć okolicznościowych. Proponujemy różnorodne szklanki, przeznaczone zarówno do zimnych, jak i ciepłych napojów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo pojedyncze naczynia oraz zestawy liczące kilka bądź kilkanaście sztuk. Oferujemy m.in. klasyczne kubki szklane o pojemności 400ml, które idealnie nadadzą się do zaparzania ulubionej herbaty, a także modele przeznaczone do różnych rodzajów kaw, w tym m.in. caffe late, wśród których można wyróżnić kubki zwężane oraz szklanki termiczne, w których wielowarstwowe napoje wyglądają niezwykle efektownie.

Proponujemy także wersje do zimnych napojów, obejmujące wysokie i niskie naczynia do wody czy soków, a także szklanki do alkoholu, w których w zależności od rodzaju można podawać piwo czy whisky. W zależności od osobistych upodobań mogą Państwo wybrać wersje minimalistyczne, jak i zdobione, doskonale komponujące się z innymi elementami eleganckiej zastawy stołowej.

Wszystkie nasze naczynia zostały wykonane z wysokiej jakości szkła, odpornego na zarysowania i matowienie, dzięki czemu przez długi czas mogą Państwo cieszyć się ich pierwotnym wyglądem.

4 0 4

Ups, podana strona nie istnieje...

Powrót do Strony głównej