Sztućce pojedyncze

Każda gospodyni wie, że żeby posiłek odpowiednio smakował – powinien zostać odpowiednio podany. Eleganckimi sztućcami znacznie przyjemniej spożywać posiłki. Wychodząc z takiego założenia przedstawiamy więc nasze sztućce. Dla lepszego dopasowania się do posiadanej już przez Ciebie zastawy stołowej – sprzedajemy je również na sztuki, bądź w niewielkich kompletach.

Dla przykładu: komplet 3 sztućców wyprodukowany z BIO konopi. Jest to bardzo wysokiej jakości materiał, bardzo lekki i wygodny, a przy tym wytrzymały. Łatwy w utrzymaniu czystości. Można myć go bezpiecznie w zmywarce, bez obawy, że popęka. 

41 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 41 elementów

Aktywne filtry

Każda gospodyni wie, że żeby posiłek odpowiednio smakował – powinien zostać odpowiednio podany. Eleganckimi sztućcami jest znacznie przyjemniej spożywać posiłki. Wychodząc z takiego założenia przedstawiamy więc nasze sztućce. Dla lepszego dopasowania się do posiadanej już przez Ciebie zastawy stołowej – sprzedajemy je również na sztuki, bądź w niewielkich kompletach.

Jakie pojedyncze sztućce oferujemy?

Sztućce bez wątpienia są ważnym elementem wyposażenia każdego domu. Korzystamy z nich co najmniej trzy razy dziennie: podczas śniadania, obiadu i kolacji. Są więc nam niezbędne do normalnego, prawidłowego życia. Dlatego, dla indywidualnego dopasowania do siebie sztućców – postanowiliśmy oferować je również i na sztuki.

Nasz sklep internetowy posiada więc szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych sztućców, sprzedawanych na sztuki, lub w niewielkich zestawach. Komplety takie zawierają najczęściej od 3 do 6 elementów.

Z jakich materiałów wykonane zostały nasze pojedyncze sztućce?

Nasze pojedyncze sztućce wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest ona bardzo łatwa do utrzymania w czystości, a co za tym idzie – higieniczna. Poza tym stal taka nie koroduje. Jest też twarda i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, wynikające z długotrwałego użytkowania produktu.

Warto także nadmienić, że niektóre z oferowanych przez nasz sztućców wyprodukowane są z BIO konopi. Jest to z kolei doskonałej jakości materiał. Łączy on w sobie takie cechy jak lekkość i wytrzymałość. Idealnie nadaje się więc do korzystania przez nasze dzieci, które nie zniszczą takiego produktu, a dzięki jego lekkiej wadze – łatwiej im będzie z niego korzystać. Materiał BIO konopi jest także łatwy w utrzymaniu czystości. W efekcie można myć go w zmywarce. Nie zachodzi przy tym obawa, że pęknie.

Wygoda wynikająca z korzystania z pojedynczych sztućców

Największą zaletą, która wynika z korzystania z pojedynczych sztućców, jest fakt, że możemy samodzielnie dopasować do siebie swój domowy ich komplet. Będziemy mieli więc przy tym dowolność. Nie będziemy zmuszeni do kupna całego, gotowego już zestawu, zawierającego być może takie elementy, z których nie będziemy później korzystać.

Cechy naszych pojedynczych sztućców

Pewnym i sprawdzonym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać jest nabycie niewielkiego kompletu sztućców. Zawiera on sześć elementów. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą kupować rozbudowanego zestawu sztućców. Jego uniwersalny wygląd przypadnie do gustu zarówno wielbicielom nowoczesnych rozwiązań, jak i tym, którzy cenią piękno klasyki. Nasze sztućce są łatwe w czyszczeniu. Można w związku z tym myć je w zmywarce.

Nasze sztućce sprzedawane na sztuki posiadają ponadto oryginalny a zarazem prosty design. Z pewnością zadowoli on nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponad to – eleganckie opakowanie sprawia, że ten gustowny komplet okaże się idealnym prezentem dla bliskiej osoby w dniu jej urodzin, lub na gwiazdkę. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego sklepu internetowego.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło