Zestawy sztućców

Każda gospodyni wie, że żeby posiłek odpowiednio smakował – powinien zostać podany na stół razem z odpowiednią zastawą. Eleganckimi sztućcami po prostu  znacznie przyjemniej spożywa się posiłki. Są niezbędne podczas codziennego śniadania czy niedzielnego obiadu. Porządny tego typu zestaw to bez wątpienia najważniejsze wyposażenie każdego domu.

Przedstawiamy w związku z tym szeroki wachlarz naszych, najprzeróżniejszych zestawów sztućców: począwszy od niewielkich kompletów – na wspaniałych, rozbudowanych kończąc. 

Wiele spośród naszych tego typu produktów wykonanych jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nie tracą one blasku, służyć będą długie lata i zawsze wyglądać wyjątkowo. Zapakowane są w mocne, ozdobne pudełka, które ułatwią ich przechowywanie. 

49 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 49 elementów

Aktywne filtry

Każda gospodyni wie doskonale, że żeby posiłek odpowiednio smakował – powinien zostać podany na stół razem z odpowiednią zastawą. Eleganckimi sztućcami po prostu  znacznie przyjemniej się je. Są niezbędne podczas codziennego śniadania czy niedzielnego obiadu. Ponadto mamy z nimi kontakt codziennie. Warto więc wybrać taki komplet sztućców, który w jak największym stopniu będzie nam odpowiadał. Porządny tego typu zestaw to bez wątpienia najważniejsze wyposażenie każdego domu.

Jakie komplety sztućców oferujemy?

Przedstawiamy w związku z tym szeroki wachlarz naszych, najprzeróżniejszych zestawów sztućców: począwszy od niewielkich kompletów składających się z sześciu widelczyków – kończąc na tych wspaniałych, rozbudowanych, zawierających po siedemdziesiąt dwa elementy.

Komplety sztućców jakich marek proponujemy?

Żeby zachować odpowiednio wysoki standard oferowanych przez nasz sklep internetowy zestawu sztućców – poddajemy każdego z producentów wnikliwej selekcji. Oferujemy w związku z tym asortyment takich marek, jak Karl Hausmann, Kinghoff, czy Gerlach. Wymienione firmy są docenione na całym świecie. Są liderami zarówno na polskim rynku, jak i na tych zagranicznych i jako takie są gwarantem jakości oferowanych przez nas sztućców w zestawach.

Z jakich materiałów wykonane są nasze zestawy sztućców?

Wiele spośród naszych kompletów sztućców wykonanych jest z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Ma to oczywiste przełożenie na ich wizualny rys. Dzięki temu nie tracą one blasku i zaprezentują się świetnie na każdym stole – nieważne czy odświętnym, czy codziennym.

Ponadto jakość materiału, z którego zostały one wykonane sprawia, że służyć będą długie lata i zawsze wyglądać jak nowe. Zapakowane są one w mocne, ozdobne pudełka, które nie tylko ułatwią przechowywanie zestawu sztućców, ale i sprawią, że produkt doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby.

Jakie są cechy naszych zestawów sztućców?

Jak już wspomnieliśmy, nasze komplety sztućców posiadają elegancki i wysublimowany charakter. Dzięki najwyższej jakości stali nierdzewnej – prezentują się świetnie na każdym stole, zarówno tym odświętnym, jak i codziennym.

Kolejną cechą, którą warto podkreślić jest ich wytrzymałość. Jej gwarantem są zarówno, wspomniana powyżej, doskonałej jakości nierdzewna stal, jak i sprawdzona, uznana i doceniona marka producenta. W oparciu o oba te punkty stwierdzić można z całą pewnością, że nasze zestawy sztućców są niezwykle wytrzymałymi produktami, które posłużą nam przez całe życie.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło