Balon w koszu z zakrętką 5l
  • Balon w koszu z zakrętką 5l

Balon w koszu z zakrętką 5l

Kod produktu:2423
Produkt dostępny
13,82 zł

(13,82 zł szt.)

Dostawa: od 2 do 3 dni roboczych

Balon został wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, które jest odporne na uderzenia i zarysowania. Można w nim przechowywać każdy rodzaj trunków alkoholowych: wino, piwo, destylat, nalewki, ale również soki i inne płyny.

Ilość

Starannie wykonany balon w koszu o pojemności 5 l, z wygodnym uchwytem umożliwiającym proste przenoszenie, kosz z tworzywa sztucznego skutecznie amortyzuje wszelkie uderzenia i wstrząsy przy stawianiu produktu na powierzchnie płaskie. Towar jest odpowiednio zapakowywany i zabezpieczany do transportu.

Przeznaczony do przechowywania i przygotowania win, nalewek, soków, domowych alkoholi jak i innych napojów.

Dzięki optymalnej pojemności można przygotować aż 5 litrów domowych nalewek i win. Wygodny i zapewniający stabilność uchwyt pozwala na łatwe i pewne utrzymanie pełnego naczynia. W dolnej części produktu, umieszczono koszt z tworzywa sztucznego który świetnie zamortyzuje każdy wstrząs i uderzenie.

153
5905647672632
2423
Materiał
Szkło hartowane
Pojemność
5 l
Kolor
transparentny
Wysokość
38 cm
Waga produktu
500 g
średnica wlewu
2,9 cm

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją. Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę faryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować.

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.