Talerze do jajek

Często spotykanym daniem, goszczącym na śniadaniowych stołach są gotowane jajka. Zawsze warto podawać je w sposób uporządkowany – na specjalnie przystosowanych do tego talerzach.

W naszej propozycji sprzedażowej posiadamy bardzo szeroki wachlarz najróżniejszych talerzy, a wśród nich: także i te specjalnie przeznaczone na jajka.

Dla przykładu: talerz do serwowania dwunastu jajek. Wykonany z wysokiej jakości porcelany. Posiadający wysublimowaną stylistykę wzorniczą. Ma wgłębienia uniemożliwiające przesuwanie się przysmaków. Z całą pewnością zaspokoi potrzeby każdego klienta. 

2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

Czym byłby poranek bez obfitego śniadania złożonego z gotowanych jajek? Danie to jest jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków śniadań. Zdaniem wielu – jest także najsmaczniejszym z nich. Jednak spożywanie gotowanych jajek wiąże się zazwyczaj z pewnym, naturalnie powstającym nieporządkiem. Chodzi nam oczywiście o fakt, że jajka powinny być ustawione na solidnej podstawce, tak, żeby nie przewracały się nam podczas jedzenia. Poza tym zawsze należy mieć pod ręką specjalne miejsce, na które odkładać będziemy zdjęte z jajka skorupki. Z myślą o obu tych kwestiach zaprojektowane zostały nasze talerze do gotowanych jajek. Na naszych talerzach do jajek – potrawa ta będzie wygodniejsza w jedzeniu, a co za tym idzie nabierze dla nas nowego smaku.

Wygodne i praktyczne talerze do jajek

Jak już wspomnieliśmy często spotykanym daniem, goszczącym na śniadaniowych stołach są właśnie gotowane jajka. Dla naszej wygody, a także zachowania porządku na stole – zawsze warto podawać je w sposób uporządkowany. Najlepszym na to sposobem będzie podanie jajek na specjalnie przystosowanych do tego talerzach.

Każdy miłośnik gotowanych jajek powinien ułatwić sobie ich spożywanie – właśnie zaopatrując się we wspomniany już, wygodny i praktyczny talerz do tej potrawy

Jakie talerze do jajek oferujemy?

Nasz sklep internetowy posiada bardzo szeroki wachlarz najróżniejszych talerzy, a wśród nich: także i te specjalnie przeznaczone na jajka. Dla przykładu: produkt wykonany przez, posiadającą długą i bogatą tradycję hutę szkła w Jaśle. Z doskonałej jakości, grubego szkła sodowo-wapniowo-potasowego. Ten talerz do jajek cechuje precyzja wykonania, która – w połączeniu z elegancją, a także odpornością na zarysowania – sprawia, że jest to produkt najwyższej jakości.

Wygląd naszych talerzy do jajek

Talerze te łączą w sobie nowoczesność z klasyką. Są w kształcie koła, lub wydłużonego okręgu. W talerzu znajduje się zazwyczaj między siedmioma, a dwunastoma wyprofilowanymi miejscami przeznaczonymi na ugotowane jajka. Niektóre talerze posiadają miejsca na jajka tylko z jednej strony. Na drugim boku jest wolna przestrzeń, która ułatwia przenoszenie talerza.

Talerze do gotowanych jajek serwowane przez nasz sklep internetowy świetnie zaprezentują się na stołach zwłaszcza podczas świąt Wielkanocy. Można będzie wtedy ułożyć na nim pomalowane i ozdobione przez nasze dzieci – pisanki.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło