Pojemniki na żywność

Plastikowe pojemniki na żywność są niezwykle praktyczne. Sprawdzą się zarówno, jako lunch boxy do szkoły lub do pracy, a także jako przydatne akcesoria do organizacji oraz przechowywania żywności w lodówce. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko świetne pojemniki na jedzenie do zabrania ze sobą, gdy wybierasz się do biura czy na wycieczkę, ale także idealne pojemniki do przechowywania herbaty czy takie do przechowywania ciast. W sprzedaży oferujemy również komplety pojemników w różnych rozmiarach, by w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom.

Nasze pojemniki są w pełni bezpieczne i nie wpływają na właściwości przechowywanego jedzenia. Oprócz pojemników plastikowych oferujemy również pojemniki wykonane ze szkła, które sprawdzą się przy produktach mrożonych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty najlepsze dla Twojej kuchni.

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-20 z 75 pozycji

Aktywne filtry

Cena 7,32 zł

Pojemnik 0,75l CAKE

Pojemnik na żywność o pojemności 0,75l wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Posiadają szczelne zamknięcie, które pozwala długo zachować  świeżość przechowywanych produktów. Doskonale nadaje się do przechowywania...

Cena 6,50 zł

Pojemnik 0,5l CAKE

Pojemnik na żywność o pojemności 0,5l wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Posiadają szczelne zamknięcie, które pozwala długo zachować  świeżość przechowywanych produktów. Doskonale nadaje się do przechowywania...

Pojemnik szklany 2,4l
-30%
Cena podstawowa 13,01 zł Cena 9,11 zł

Pojemnik szklany 2,4l

-30%

Pojemnik szklany z pokrywką w kolorze miedzi o pojemności 2,4l do przechowywania żywności. Wykonany z grubego dekoracyjnego szkła o falistej powierzchni. Praktyczny, wygodny a zarazem bardzo estetyczny.

Pojemnik szklany 1,8l
-30%
Cena podstawowa 11,38 zł Cena 7,97 zł

Pojemnik szklany 1,8l

-30%

Pojemnik szklany z pokrywką w kolorze miedzi o pojemności 1,8l do przechowywania żywności. Wykonany z grubego dekoracyjnego szkła o falistej powierzchni. Praktyczny, wygodny a zarazem bardzo estetyczny.

Pojemnik szklany 1,2l
-30%
Cena podstawowa 9,76 zł Cena 6,83 zł

Pojemnik szklany 1,2l

-30%

Pojemnik szklany z pokrywką w kolorze miedzi o pojemności 1,2l do przechowywania żywności. Wykonany z grubego szkła o falistej powierzchni. Praktyczny, wygodny a zarazem bardzo estetyczny.