Pojemniki na żywność

Plastikowe pojemniki na żywność są niezwykle praktyczne. Sprawdzą się zarówno, jako lunch boxy do szkoły lub do pracy, a także jako przydatne akcesoria do organizacji oraz przechowywania żywności w lodówce. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko świetne pojemniki na jedzenie do zabrania ze sobą, gdy wybierasz się do biura czy na wycieczkę, ale także idealne pojemniki do przechowywania herbaty czy takie do przechowywania ciast. W sprzedaży oferujemy również komplety pojemników w różnych rozmiarach, by w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom.

Nasze pojemniki są w pełni bezpieczne i nie wpływają na właściwości przechowywanego jedzenia. Oprócz pojemników plastikowych oferujemy również pojemniki wykonane ze szkła, które sprawdzą się przy produktach mrożonych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty najlepsze dla Twojej kuchni.

136 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 136 elementów

Aktywne filtry

Czym byłoby przygotowywanie jedzenia bez późniejszej możliwości zachowania go na dłużej. Najlepiej posłużą do tego pojemniki na żywność oferowane przez nasz sklep internetowy. Bez tych poręcznych urządzeń musielibyśmy wyrzucać wszelkie resztki – co z kolei byłoby ogromnym marnotrawstwem żywności. Można więc powiedzieć, że dzięki naszym pojemnikom na żywność – Twoje jedzenie otrzymuje drugie życie, a Ty masz dwa razy więcej wolnego czasu. 

Jakie typy pojemników na żywność oferujemy?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szeroki wybór najróżniejszych typów pojemników na żywność. Są to więc zarówno pojemniki na żywność plastikowe, jak i te wykonane ze szkła które sprawdzą się przy produktach gorących, jak i tych mrożonych. 

W naszych pojemnikach na żywność przechowywać można zarówno wszelkiego typu ciasta, jak i gotowe, a odłożone na później obiady. Bezpieczne zamknięcia naszych pojemników zagwarantują świeżość przechowywanych w nich produktów. 

Aby dodatkowo dostosować się do potrzeb naszych klientów oferujemy  pojemniki na jedzenie w różnych ich rozmiarach, a także całe ich komplety. Jesteśmy więc w pełni przekonani, że każdy, nawet najbardziej wybredny klient – wybierze tu coś, co w jak najwyższym stopniu zaspokoi jego oczekiwania. 

Funkcjonalność i poręczność naszych pojemników na żywność

Kolejną kwestią, która ma dla nas olbrzymie znaczenie jest fakt funkcjonalności produktów oferowanych przez nasz sklep internetowy. W przypadku pojemników na żywność sprowadza się to do faktu wykonania ich z trwałego, a także lekkiego materiału – dzięki czemu zachowują one cechy wytrzymałości i wygody – zarazem. 

Dodatkowym atutem wpływającym na poręczność i funkcjonalność naszych pojemników na żywność jest wygodne zamknięcie i przykrywka każdego z nich. Dzięki temu będziesz mieć świadomość, że jedzenie nie tylko nie wysypie się z pojemnika podczas wycieczki, ale i na dłużej pozostanie hermetycznie zamknięte – a tym samym świeże. 

Nasze pojemniki na żywność a bezpieczeństwo dla zdrowia

Dopełniamy wszelkich starań, aby szkło i plastik z których wykonane zostały nasze pojemniki na jedzenie – były w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia naszych klientów. W rezultacie materiał z którego zostały one wykonane nie zachodzi w jakiekolwiek związki chemiczne z żywnością – nawet w najwyższych, dopuszczalnych dla danego pojemnika temperaturach. Można więc śmiało powiedzieć, że nasze pojemniki na żywność nie wpływają na właściwości przechowywanego w nim jedzenia. 

Sprawdź naszą ofertę pojemników do przechowywania żywności i wybierz ten produkt, który w jak największym stopniu zaspokoi Twoje kuchenne potrzeby. 

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło