Komplet 3 pojemników stalowych VINTO 3 sztuki czarne-Karl HAUSMANN

Komplet 3 pojemników stalowych VINTO 3 sztuki czarne

Ten elegancki zestaw pojemników na kawę, herbatę i cukier został stworzony z wytrzymałej i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zapewnia długotrwałą trwałość i zachowuje świeżość przechowywanych produktów.

48,77 zł

Najniższa cena produktu 44,99 zł z dnia 08.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Wysokiej jakości stal nierdzewna dla wytrzymałości i elegancji

Pojemniki Karl Hausmann wykonane z premium stali zapewniają wytrzymałość oraz odporność na zniszczenia. Ich elegancki, czarny kolor wpisuje się w nowoczesne wnętrza, doskonale komponując się z różnorodnymi stylami kuchennymi. Stanowią nie tylko praktyczne rozwiązanie do przechowywania, ale też rafinowany element dekoracyjny.

Eksploruj zalety drewna bambusowego z funkcjonalnymi etykietami

Pokrywki pojemników Karl Hausmann to połączenie użytkowości z estetyką. Wykonane z drewna bambusowego nie tylko wprowadzają ciepło i naturalność do wnętrza, ale również są wyposażone w subtelne etykiety ułatwiające identyfikację zawartości. To idealny sposób na zachowanie porządku w kuchni oraz elegancki akcent podkreślający dbałość o detale marki Karl Hausmann.

Nowoczesne Kształty Serii VINTO

Seria pojemników VINTO łączy prostotę, elegancję i funkcjonalność. Ich nowoczesny design akcentuje jakość wykonania, tworząc harmonijny element w nowoczesnej kuchni. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany, czyniąc pojemniki VINTO nie tylko użytecznymi, ale i stylowym dodatkiem do domu.

Etykietowanie dla łatwości i organizacji

Subtelne etykiety na bambusowych pokrywkach ułatwiają szybkie odnalezienie potrzebnych produktów, takich jak kawa, herbata czy cukier. Ten praktyczny element zapewnia porządek i organizację w kuchni, czyniąc zestaw pojemników Karl Hausmann nie tylko pięknym, ale także niezwykle funkcjonalnym dodatkiem.

Kod produktu
17846
EAN
5905155011947
Marka
Karl HAUSMANN
Materiał
Drewno bambusowe + stal
Kolor
czarny
Wysokość
12,3 cm
Średnica
11,5 cm
Ilość sztuk
3 szt.
Podobne produkty