Akcesoria do słoików

Aktywne filtry

Cena 0,24 zł

Wieczko 4z Ø66

Wieczko fi 66 owoce wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,28 zł

Wieczko 6z Ø82

Wieczko fi 82 warzywa wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,24 zł

Wieczko pszczoła/miód 4z Ø66

Wieczko fi 66 pszczoła/miód posiadające 4 zaczepów. Wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,24 zł

Wieczko złote 6z Ø82

Wieczko fi 82 złote wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,24 zł

Wieczko 4z Ø82

Wieczko fi 82 złote wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,81 zł

Wieczko Ø110

Wieczko fi 110 białe wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,65 zł

Sprężynka do wecków 1 szt

Sprężynka została wykonana ze stali nierdzewnej odpornej na korozję. Jej zadaniem jest dociśnięcie pokrywki do uszczelki, tak aby nasze przetwory były szczelnie zamknięte i nie popsuły się. Idealnie dopasowują się do...

Cena 44,72 zł

Słój szklany z kranikiem na stojaku 4l

Słój z kranikiem 4 l został wykonany z wysokiej jakości szkła odpornego na zarysowania i uderzenia. Idealny do serwowania wody, napojów, soków, lemoniady, mrożonej herbaty lub ponczu. Kranik na dole ułatwia nalewanie.

Cena 0,61 zł

Wieczko Ø100

Wieczko fi 100 białe wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 3,25 zł

Otwieracz do twistów uniwersalny

Otwieracz został wykonany z tworzywa sztucznego. Pozwala szybko i sprawnie bez użycia dużej siły otworzyć słoiki. Posiada praktyczny, stabilny uchwyt, dzięki czemu otwieracz nie wyślizgnie się z dłoni. 

Cena 7,32 zł

Kpl. gumek do wecków 20 szt

Uszczelki zostały wykonane z wysokiej jakości gumy doskonale nadającej się do pasteryzacji oraz wekowania i zabezpieczania domowych przetworów. Dzięki nim słoik jest szczelny i przetwory się w nim nie popsują.  

Cena 8,12 zł

Chwytak do wyjmowania słoików 18cm

Bardzo wygodny w użyciu chwytak do wyjmowania słoików z gorącej wody. Wykonany ze stali z powłoką chromową. Posiada dodatkowo antypoślizgowy uchwyt, dzięki czemu pewnie leży w dłoni. Ten unikatowy chwytak pasuje do...

Cena 11,38 zł

Chwytak do słoików

Chwytak został wykonany z wysokiej gatunkowo stali z powłoką chromową. Dodatkowo posiada antypoślizgowy uchwyt, co zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. 

Cena 6,50 zł

Otwieracz do słoików metalowy

Otwieracz został wykonany ze stali nierdzewnej powlekanej polimerą. Jest funkcjonalny i poręczny dzięki czemu pozwoli szybko i bez dużego wysiłku otworzyć słoiki twist w różnych rozmiarach. 

Cena 32,51 zł

Słój szklany z kranikiem na stojaku 5l

Słój z kranikiem został wykonany z wysokiej jakości szkła odpornego na zarysowania i uderzenia. Idealny do serwowania wody, napojów, soków, lemoniady, mrożonej herbaty lub ponczu. Kranik na dole ułatwia nalewanie.

check Produkt został dodany do porównania.