Wieczko do słoika fi66 4 zaczepy pszczoła/miś/miód

Wieczko do słoika pszczoła/miś/miód fi66 4 zaczepy

Wieczko o średnicy 66 mm i 4 zaczepach, z nadrukiem o tematyce miodowej. Wykonane z ocynkowanej stali. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Wzór wysyłamy losowo. 

0,45 zł

Najniższa cena produktu 0,55 zł z dnia 18.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Wieczko do słoika pszczoła/miś/miód fi66 4 zaczepy 

W każdej spiżarce powinny znaleźć się domowe przetwory takie jak dżemy, powidła, ogórki, miód, papryka, buraczki czy suszone pomidorki, które posłużą nam jako smaczne przystawki czy składniki wielu dań. Pasteryzowanie, konserwowanie, kiszenie pozwala nam cieszyć się ich smakiem także poza sezonem i zachować wszystkie ich walory. Pomocny w tym będzie słoik, do którego zamknięcia niezbędne jest wieczko. 

Wieczko wykonane zostało ze stali pokrytej z zewnątrz warstwą farby z nadrukiem o miodowym motywie jak pszczoła, miś czy miód. Od wewnątrz umieszczono silikonową nakładkę zapewniającą odpowiednią szczelność. Takie wieczko zapobiega dostawaniu się do wnętrza słoika niepożądanego powietrza i bakterii, dzięki czemu przetwory nie będą się psuć. To produkt wielokrotnego użytku - wystarczy go umyć i ponownie wykorzystać. Dzięki temu posłuży na kilka sezonów. Przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Jego średnica wynosi 66 mm. Pasuje do słoików o gwintach wymagających 4 zaczepów jak np. oferowane przez nas słoiki TO o pojemności 315ml, 370ml czy  200ml.

Cena dotyczy 1 szt.

*W zależności od dostawy produkt występuje w różnych motywach - wzór wysyłamy losowo. 

Kod produktu
8256
EAN
2094801032290
Materiał
stal ocynkowana
Wysokość
1 cm
Średnica
66 mm
Wzór
miś/miód/pszczoła mix
Podobne produkty