Dzbanki do napojów

Napój nie musi tylko dobrze smakować. Powinien również dobrze wyglądać. Sprowadza się to do sposobu jego podawania na stół. Najelegantszym ze sposobów jest rzecz jasna elegancki dzbanek. 

Przedstawiamy w związku z tym szeroki wachlarz naszych, najprzeróżniejszych dzbanków do napojów. Mamy je wszystkie: począwszy od szklanych, na kawę, czy herbatę, poprzez emaliowane z bogatymi wzorami – na wyposażone w żaroodporne filtry kończąc. 

Dokładamy wszelkich starań, żeby były one bezpieczne w użyciu. Materiały, z których powstają w żadnym wypadku nie wchodzi w kontakt z żywnością. Nie zawiera kadmu i ołowiu. Są więc bezpieczne dla zdrowia, a także jest bardzo odporne na wszelkie termicznie i mechanicznie uszkodzenia. 

Aktywne filtry

Dzbanek szklany 1000ml
-2,00 zł
Cena podstawowa 8,93 zł Cena 6,93 zł

Dzbanek szklany 1000ml

-2,00 zł

Dzbanek szklany o pojemności 1 l marki Trend Glass. Idealny do podawania zimnych napoi. Świetnie sprawdzi się na domowych uroczystościach jak i w codziennym obiedzie. Prosty i funkcjonalny.

Dzbanek szklany 1l

Wyprzedany!

Cena 23,58 zł

Dzbanek szklany 1l

Dzbanek szklany 1L,wykonany z wysokiej jakości grubego szkła.Dla zapewnienia komfortu i bezpiecznego przenoszenia,naczynie ma wygodny i stabilny uchwyt.Jego powierzchnia jest gładka,dzięki czemu nie dopuszcza na...