Dzbanki do napojów

Napój nie musi tylko dobrze smakować. Powinien również dobrze wyglądać. Sprowadza się to do sposobu jego podawania na stół. Najelegantszym ze sposobów jest rzecz jasna elegancki dzbanek. 

Przedstawiamy w związku z tym szeroki wachlarz naszych, najprzeróżniejszych dzbanków do napojów. Mamy je wszystkie: począwszy od szklanych, na kawę, czy herbatę, poprzez emaliowane z bogatymi wzorami – na wyposażone w żaroodporne filtry kończąc. 

Dokładamy wszelkich starań, żeby były one bezpieczne w użyciu. Materiały, z których powstają w żadnym wypadku nie wchodzi w kontakt z żywnością. Nie zawiera kadmu i ołowiu. Są więc bezpieczne dla zdrowia, a także jest bardzo odporne na wszelkie termicznie i mechanicznie uszkodzenia. 

Aktywne filtry

Cena 7,31 zł

Dzbanek szklany 1000ml

Dzbanek szklany o pojemności 1 l marki Trend Glass. Idealny do podawania zimnych napoi. Świetnie sprawdzi się na domowych uroczystościach jak i w codziennym obiedzie. Prosty i funkcjonalny.

Cena 8,12 zł

Dzbanek szklany 1,3l

Dzbanek sprawdzi się do podawania kompotów, soków, własnych przetworów. Wykonany z wysokiej jakości szkła, odpornego na zarysowania. Wyposażony w praktyczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie. Odporny na...

Dzbanek plastikowy ARTGOS 2l

Wyprzedany!

Cena 12,20 zł

Dzbanek plastikowy ARTGOS 2l

Wykonane z tworzywa sztucznego dzbanki są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Różnorodna kolorystyka dzbanków daje możliwość skompletowania własnej letniej zastawy. Posiada wytrzymały uchwyt, który ułatwia...

Dzbanek szklany Arne 1l

Wyprzedany!

Cena 10,56 zł

Dzbanek szklany Arne 1l

Elegancki i praktyczny dzbanek szklany o pojemności 1 l marki Trend Glass. Idealny do podawania zimnych napoi, świetnie sprawdzi się na domowych uroczystościach jak i w codziennym obiedzie.

Dzbanek szklany 1l

Wyprzedany!

Cena 23,58 zł

Dzbanek szklany 1l

Dzbanek szklany 1L,wykonany z wysokiej jakości grubego szkła.Dla zapewnienia komfortu i bezpiecznego przenoszenia,naczynie ma wygodny i stabilny uchwyt.Jego powierzchnia jest gładka,dzięki czemu nie dopuszcza na...

Dzbanek emaliowany GRZYBKI 2,5l

Wyprzedany!

Cena 41,46 zł

Dzbanek emaliowany GRZYBKI 2,5l

Dzbanek emaliowany to świetny dodatek do każdej kuchni oraz na stół. Ozdobi wnętrze oraz sprawdzi się w życiu codziennym - emalia wysokiej jakości kojarząca się z dzieciństwem.

Dzbanek z miarką 1,75l

Wyprzedany!

Cena 8,13 zł

Dzbanek z miarką 1,75l

Dzbanek został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie. Specjalnie wyprofilowany dzióbek ułatwia nalewanie i korzystanie z naczynia.