Grille

Nie ma to jak grillowane jedzenie! Soczysta kiełbasa, szaszłyki, steki, a do tego zapiekany chleb smakują zawsze zachwycająco. Grill jak powszechnie wiadomo jest jednym z ulubionych zajęć wszystkich Polaków. Elementem niezbędnym do jego rozpalenia są jednak wszelkie komponenty. 

Wychodząc z takiego właśnie założenia przedstawiamy szeroki wybór asortymentu do grilla. Mamy je wszystkie: począwszy od grilla bezdymnego, węglowego BBQ, poprzez węgiel, na rozpałce – kończąc. Nie pozostaje nam nic innego jak zaopatrzyć się w duże ilości kiełbasy, żeberek i podudzia kurczęcego i ruszać na piknik. Zapraszamy do samodzielnego zapoznania się z naszymi osłonkami do wazonów na stronie internetowej. 

Aktywne filtry

Pojedyńczy ruszt do grillowania ryb 30x11,5cm
-4,00 zł
Cena podstawowa 9,75 złCena 5,75 zł

Pojedyńczy ruszt do grillowania ryb 30x11,5cm

-4,00 zł

Poręczny i prosty ruszt w którym możesz ugrillować samą rybę lub z warzywnymi dodatkami, wystarczy zamknąć rybę w ruszcie i grillować bez potrzeby szczypców do obracania, wystarczy obrócić ruszt na drugą stronę.

Ruszt do grillowania 34x22cm
-9,00 zł
Cena podstawowa 16,25 złCena 7,25 zł

Ruszt do grillowania 34x22cm

-9,00 zł

Poręczny i prosty ruszt w którym możesz grillować wszelkiego rodzaju mięsa i warzywa, wystarczy zamknąć i grillować bez potrzeby szczypców do obracania, wystarczy obrócić ruszt na drugą stronę.

Grill bezdymny węglowy BBQ

Wyprzedany!

Cena 252,03 zł

Grill bezdymny węglowy BBQ

Dzięki jego niewielkim rozmiarom możesz grillować na swoim balkonie, tarasie, łodzi, a także w plenerze, albo użyć nawet w salonie! Producent dołącza do każdego modelu etui, dzięki któremu można w prosty sposób...