• Wyprzedany
Wieczko do słoika fi82 6 zaczepów pszczoła/miś/miód

Wieczko do słoika pszczoła/miś/miód fi82 6 zaczepów

Wieczko o średnicy 82 mm i 6 zaczepach, z nadrukiem o tematyce miodowej. Wykonane z ocynkowanej stali. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Wzór wysyłamy losowo. 

0,57 zł

Najniższa cena produktu 0,70 zł z dnia 24.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Wieczko do słoika pszczoła/miś/miód fi82 6 zaczepów 

W każdej spiżarce powinny znaleźć się domowe przetwory takie jak dżemy, powidła, ogórki, miód, papryka, buraczki czy suszone pomidorki, które posłużą nam jako smaczne przystawki czy składniki wielu dań. Pasteryzowanie, konserwowanie, kiszenie pozwala nam cieszyć się ich smakiem także poza sezonem i zachować wszystkie ich walory. Pomocny w tym będzie słoik, do którego zamknięcia niezbędne jest wieczko. 

Wieczko wykonane zostało ze stali pokrytej z zewnątrz warstwą farby z nadrukiem o miodowym motywie jak pszczoła, miś czy miód. Od wewnątrz umieszczono silikonową nakładkę zapewniającą odpowiednią szczelność. Takie wieczko zapobiega dostawaniu się do wnętrza słoika niepożądanego powietrza i bakterii, dzięki czemu przetwory nie będą się psuć. To produkt wielokrotnego użytku - wystarczy go umyć i ponownie wykorzystać. Dzięki temu posłuży na kilka sezonów. Przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Jego średnica wynosi 82 mm. Pasuje do słoików o gwintach wymagających 6 zaczepów jak np. oferowane przez nas słoiki TO o pojemności 450ml, 500ml, 540ml, 720ml, 900ml czy 350ml.

Cena dotyczy 1 szt.

*W zależności od dostawy produkt występuje w różnych motywach - wzór wysyłamy losowo. 

Kod produktu
8220
EAN
2094801014715
Materiał
stal ocynkowana
Wysokość
1 cm
Średnica
82 mm
Wzór
miś/miód/pszczoła mix
Podobne produkty