• Wyprzedany
Cyrkulator powietrza MPM MWP-18

Cyrkulator powietrza MPM MWP-18

Cyrkulator powietrza MPW-18 firmy MPM skutecznie schłodzi pomieszczenie w gorące dni. Posiada wiele praktycznych funkcji np. 3-stopniowa regulacja nawiewu, regulację ustawienia czaszy. Świetnie sprawdzi się w małych jak i średnich pomieszczeniach.   

142,67 zł

Najniższa cena produktu 175,48 zł z dnia 23.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Cyrkulator powietrza MPM MWP-18

Lato to czas wzmożonych upałów, które szczególnie doskwierają w zamkniętych pomieszczeniach. W takie dni doskonałym rozwiązaniem jest wentylator, który pomoże przetrwać okres wysokich temperatur. Schłodzi pokój, salon czy sypialnie, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortowym orzeźwieniem w ciągu dnia i nocy.

Cyrkulator powietrza MPM MWP-18 to urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu jak i w biurze. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Śmigła zamknięte są w specjalnej obudowie, która zabezpiecza przed przypadkowym dotknięciem bądź niepożądanymi przedmiotami. Dzięki szerokiej podstawie z antypoślizgową nakładką stabilnie stoi na podłodze i nie przesuwa się w trakcie pracy.

Cyrkulator posiada 3-stopniową regulację nawiewu - z łatwością dostosujesz jego moc do swoich potrzeb. Ruchoma czasza wentylatora z możliwością obrotu o 360° i regulacją kąta nachylenia zapewnia lepszy obieg powietrza, co pozwala na schłodzenie większej przestrzeni. 

Praca urządzenia jest cicha oraz wydajna, dzięki temu bez przeszkód możesz przy nim skupić się na innych czynnościach. Postaw cyrkulator w dowolnym miejscu na podłodze i ciesz się rześkim powietrzem.


- 3-stopniowa regulacja nawiewu
, którą możemy dostosować do swoich potrzeb

- 360° zakres obrotu wentylatora, dzięki temu chłodzenie roznosi się po całym pomieszczeniu

- możliwość regulacji ustawienia czaszy

- wygodny uchwyt do przenoszenia.

- antypoślizgowa, stabilna podstawa

- możliwość ustawienia kąta nachylenia

Kod produktu
8180
EAN
5903151001283
Marka
MPM
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
czarny
Wysokość
59 cm
Średnica
53 cm
Zasilanie
220-240 V ~50/60 Hz
Moc
90 W
Podobne produkty