Suszarka zawieszana na grzejnik

Suszarka zawieszana na grzejnik

Niewielkich rozmiarów i poręczna suszarka do zawieszenia na grzejnik lub balkon. Idealna na małe codzienne pranie.

17,89 zł

Najniższa cena produktu 22,00 zł z dnia 24.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Suszarka wykonana została z wysokiej jakości stali oraz tworzywa sztucznego. Stalowe elementy pomalowana na biało metodą proszkową. Uchwyty w kolorze granatowym. Suszarka została wyposażona w 5 stalowych linek o długości 49 cm każda. Powierzchnia suszenia wynosi 3 m. Doskonała na małe, codzienne pranie.

Dzięki plastikowym, regulowanym ramionom można ją wykorzystać na grzejniki różnego typu i o różnej grubości. Suszarka jest bardzo łatwa w składaniu i rozkładaniu. Wyposażona w osłonki zapobiegające zarysowaniom powierzchni podczas stosowania. Uchwyty składane są do środka, co pozwala łatwo ją przechowywać oraz zaoszczędzić miejsce.

Można ją zawiesić nie tylko na grzejniku, ale również na balkonie. Dzięki wykorzystanym materiałom jest odporna na warunki atmosferyczne, w szczególności na wilgoć. Przydaje się do suszenia bielizny osobistej, skarpetek, ścierek, ubrań których łączna waga nie przekracza 5 kg w stanie mokrym.

Suszarka jest niezwykle trwała i funkcjonalna, lekka i wygodna. Idealna do suszenia prania zarówno w domu jak i na zewnątrz.

Kod produktu
8958
EAN
5908232258495
Materiał
tworzywo sztuczne + stal
Kolor
granatowo - biały
Długość
52 cm
Szerokość
34,5 cm
Wysokość
2 cm
Podobne produkty