• Wyprzedany
Doniczka z wkładem Malwa Eco dłuto biała 19 cm

Doniczka z wkładem Malwa Eco dłuto biała 19x19,5 cm

Niska doniczka wykonana z tworzywa sztucznego z domieszką drewna, pochodząca z oferty polskiego producenta firmy Lamela. W kolorze białym z wzorem imitujący rzeźbienie dłutem. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i ogrodzie.

12,20 zł

Najniższa cena produktu 15,00 zł z dnia 14.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Doniczka z wkładem Malwa Eco dłuto biała 19x19,5 cm

Doniczki z serii Malwa polskiego producenta firmy Lamela to niskie doniczki o okrągłym przekroju, które od lat cieszą się popularnością ze względu na funkcjonalność i stylowy design. Nowością jest seria Eco która powstała z połączenia wysokiej jakości tworzywa sztucznego i drewna (wióry drzewne, będące odpadem poprodukcyjnym), przez co produkt jest bardziej przyjazny środowisku. Jego dodatek sprawił, że biel nabrała brązowego odcieniu.

Doniczka składa się z 2 części: dekoracyjnej osłonki w kształcie stożkowej tuby i czarnego wkładu w którym można posadzić roślinę. Charakterystyczny dla niej jest wzór imitujący rzeźbienie dłutem. Doniczka jest lekka, mrozoodporna, odporna na wilgoć i promieniowanie UV, dzięki czemu doskonale sprawdzi się o każdej porze roku.

Nowoczesne wzornictwo i uniwersalna kolorystyka sprawią, że sprawdzi się zarówno w domu jak i na tarasie czy w ogrodzie. Można postawić ją na podłodze czy posadzce, kwietniku, stole czy parapecie. Świetnie zaprezentuje się w przestronnych pomieszczeniach i otwartych przestrzeniach, sama jak i razem z innymi donicami z serii. Doskonale podkreśli wszystkie rośliny, można w niej stworzyć także różne kwiatowe kompozycje. To jakie kwiaty w niej zostaną posadzone zależy tylko od Państwa wyobraźni.

Doniczkę można wykorzystać także w inny sposób. Wyjmując wkład, sama osłonka może posłużyć jako wazon na kwiaty cięte i różne kompozycje.

Kod produktu
10194
EAN
5900119058426
Marka
LAMELA
Materiał
Drewno + tworzywo sztuczne
Kolor
biały z odcieniem brązu
Wysokość
19,5 cm
Średnica
19 cm
Średnica dna
17 cm
Głębokość wkładu
17,5 cm
Podobne produkty