• PRODUKT Z GAZETKI
AJAX płyn uniwersalny Floral Fiesta 1L

AJAX płyn uniwersalny Floral Fiesta 1L

Ajax Floral Fiesta 1L to płyn uniwersalny przeznaczony do mycia każdej powierzchni wodoodpornej. Charakteryzuje się silnym działaniem odtłuszczającym. Nierozcieńczony skutecznie usuwa trudne plamy i zabrudzenia. Pozostawia zapach świeżości oraz na pewien czas zabezpiecza powierzchnię przed kolejnymi osadami brudu.

9,22 zł

Najniższa cena produktu 6,99 zł z dnia 26.03.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Ajax Floral Fiesta 1L to płyn uniwersalny przeznaczony do mycia każdej powierzchni wodoodpornej. Charakteryzuje się silnym działaniem odtłuszczającym oraz świeżym zapachem. Świetnie sprawdzi się w myciu płytek oraz kafelek.

Z powodzeniem płyn można wykorzystywać również do mycia parkietów, podłóg drewnianych oraz paneli, płyn pozostawia świeży zapach kwiatów oraz zabezpiecza umytą powierzchnię na pewien czas przed ponownym przywieraniem brudu.
Nierozcieńczony skutecznie usuwa trudne plamy i zabrudzenia. W przypadku mycia większych powierzchni zaleca się ok. 90-100 ml płynu rozcieńczyć w 6L wiadrze. Pozostawia zapach świeżości oraz na pewien czas zabezpiecza powierzchnię przed kolejnymi osadami brudu.

Kod produktu
10469
EAN
5900273472984
Pojemność
1 l
Typ
Płyny do podłóg
Podobne produkty