• Nowy
Zestaw wkładów filtrujących do wody AQUAPHOR 3 szt

Zestaw wkładów filtrujących do wody AQUAPHOR 3 szt

14575
384 Przedmioty

Zestaw wkładów filtrujących do wody marki Aquaphor składający się z 3 sztuk. Wkłady są kompatybilne z dzbankami Aquaphor, Brita Maxtra oraz Dafi Unimax. Wydajność jednego filtra na 200l wody, zdecydowanie przyczynia się do dużych oszczędności. Wkłady mają za zadanie zapobiegać osadzaniu się kamienia. Usuwają również żelazo i aktywny chlor.

41,00 zł
Produkt dostępny

Opis produktu

Zestaw wkładów filtrujących do wody AQUAPHOR 3 szt

Dbanie o środowisko do bardzo ważna kwestia w dzisiejszych czasach. Korzystając z tradycyjnej wody butelkowej wytwarzamy sporą ilość odpadów. Warto zapoznać się z zaletami dzbanków filtrujących dzięki, którym zadbamy o nasze środowisko, a jednocześnie zaoszczędzimy pieniądze.

Wymienne wkłady filtrujące przeznaczone są do oczyszczania wody wodociągowej. Każdego dnia musimy dostarczać naszemu organizmowi odpowiednią ilość wody. Dzięki wprowadzeniu dzbanka z wymiennymi wkładami alternatywą dla wody butelkowej staje się woda kranowa. Zawarte we wkładach unikalne włókna sorpcyjne Aqualen, żywica jonowymienna oraz węgiel aktywny przyczyniają się do oczyszczenia wody z żelaza, aktywnego chloru, metali ciężkich, pestycydów, produktów ropopochodnych, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych. Dodatkowo wkłady zapobiegają osadzaniu się kamienia i znacząco zmiękczają wodę. Warto również zauważyć, że dzięki nim woda traci nieprzyjemny zapach i smak.

Wprowadzając dzbanek z wkładem filtrującym z dbamy o środowisko oraz rozpoczynamy oszczędzanie. Jeden wkład wystarcza na przefiltrowanie 200l wody, oczywiście jego wydajność w dużej mierze zależy od jakości wody. W przeliczeniu 1 l czystej wody z wkładem kosztuje mniej niż 10 gr, natomiast taka ilość wody butelkowej kosztuje znacznie więcej.

Prezentowane wkłady sprawdzą się do dzbanków Aquaphor, Brita Maxtra oraz Dafi Unimax.

Specyfikacja

4744131012230
384 Przedmioty
Kolor
biały
Ilość sztuk
3 szt.
Waga produktu
400 g
Wymiary opakowania
22 x 11 x 5,8 cm

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło