• Wyprzedany
Komplet talerzy porcelanowy FESTA ITALIA 18-elementowy-FESTA ITALIA

Komplet talerzy porcelanowy FESTA ITALIA 18-elementowy

518-elementowy komplet talerzy, wykonany z białego szkła hartowanego, opalowego. Sprawdzi się podczas codziennych posiłków jak i imprez w rodzinnym gronie. 0

284,54 zł

Najniższa cena produktu 349,99 zł z dnia 17.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Komplet obiadowy porcelanowy zestaw talerzy 18 elementowy

Komplet talerzy z linii FESTA ITALIA, składający się z 18 elementów tj. talerzy deserowych, głębokich i obiadowych, dla 6 osób. Elementy zastawy wykonane z białej porcelany. 

Serwis obiadowy został wykonany w najwyższym standardzie z wysokiej jakości porcelany, dzięki czemu cały zestaw jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Ponadto serwis jest odporny na wysokie temperatury, dzięki czemu można go używać w zarówno mikrofali jak i w zmywarce.

Zestaw sprawdzi się zarówno do serwowania zwykłych, codziennych posiłków w domowym zaciszu jak i podczas imprez w gronie rodziny i przyjaciół. Doskonale zaprezentują się na stole a ich nieskazitelny biały kolor i kształt zwrócą uwagę wszystkich gości.

Talerze można używać w kuchence mikrofalowej oraz czyścić w zmywarce.

W skład zestawu wchodzi:6 x talerz płaski o średnicy: 25,5cm, 6 x talerz głęboki o średnicy: 20 cm, 6 x talerz deserowy o średnicy: 15 cm

Kod produktu
16750
EAN
5907564502627
Marka
FESTA ITALIA
Materiał
porcelana
Kolor
biały
Ilość części
18
Ilość osób
6
Czyszczenie
Można myć w zmywarce
Skład zestawu
6 x talerz deserowy; 6 x talerz obiadowy; 6 x talerz głęboki
Mikrofalówka
Można używać w mikrofali
Podobne produkty