Drabinka 3-stopniowa-

Drabinka 3-stopniowa

Drabinka 3-stopniowa jest nie tylko praktyczna, ale również zapewnia pełne bezpieczeństwo. Jej szerokie stopnie antypoślizgowe pozwalają na stabilne postawienie stóp, minimalizując ryzyko poślizgnięcia się i zapewniając pewność podczas użytkowania. Wykonana ze stali o solidnej konstrukcji, drabinka jest trwała gwarantując długoletnie użytkowanie.

154,46 zł

Najniższa cena produktu 189,99 zł z dnia 24.06.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Drabinka 3-stopniowa 

Drabinka 3-stopniowa - wytrzymała drabina stalowa o funkcjonalnym designie, idealna do różnorodnych prac naprawczych w domu czy pielęgnacji ogrodu. Dzięki niej będziesz mógł sięgać na wysoko położone regały, swobodnie wykonywać remonty oraz ułatwić sobie kompleksowe sprzątanie. 

Ta rozkładana drabina została wykonana z wysokiej jakości stali, gwarantując długowieczność i wytrzymałość. Odporność na uszkodzenia mechaniczne zapewnia, że posłuży Ci przez wiele lat. Wytrzymuje maksymalne obciążenie aż do 150 kg.

Bezpieczeństwo to priorytet, dlatego nasza składana drabina stalowa jest wyposażona w antypoślizgowe nóżki, które zapewniają stabilność i chronią podłogę przed zarysowaniami. Szerokie stopnie z matą antypoślizgową i wygodny uchwyt dodatkowo zabezpieczają przed upadkiem.

Kod produktu
17732
EAN
7640114034152
Materiał
stal
Kolor
czarno-srebrny
Wysokość
70 cm
Głębokość
20 cm
Grubość
3 cm
Rodzaj
rozkładany
Maksymalne Obciążenie
150 kg
Wysokość całkowita
104 cm
Podobne produkty