Deska kuchenna z uchwytem 35x25 cm zielona-LAMELA

Deska kuchenna z uchwytem 35x25 cm zielona

Deska kuchenna z uchwytem o wymiarach 35x25 cm. Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Deska kuchenna to niezbędna pozycja w każdej kuchni.

12,19 zł

Najniższa cena produktu 14,99 zł z dnia 14.07.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Deska kuchenna z uchwytem 

Deska kuchenna to niezastąpiony przedmiot w każdym domu. Ułatwia ona krojenie owoców i warzyw na różnego rodzaju sałatki czy mięsa na pyszny gulasz czy kotlety. Dzięki niej krojenie cebuli, marchewki i wielu innych składników przychodzi z łatwością a praca jest bardzo higieniczna.

Deska wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zastosowane materiały gwarantują, że deska nie absorbuje zapachu krojonych produktów oraz się nie odbarwia. Dzięki przebiegającemu wzdłuż brzegu rowkowi, którego zadaniem jest odprowadzanie soków wydzielających się podczas krojenia możemy zapomnieć o zalanym blacie i z łatwością odlejemy płyny z deski.

Dzięki wygodnemu uchwytowi przenoszenie jej wraz z pokrojonymi produktami przychodzi z łatwością. Może on również posłużyć nam również do zawieszenia, dzięki czemu jest ona łatwa w przechowywaniu. Lekka, poręczna i niewielkich rozmiarów, z powodzeniem zmieści się do szuflady czy do stojaka na deski. 

Kod produktu
17734
EAN
5906358903572
Marka
VIKING
Materiał
tworzywo sztuczne
Długość
35 cm
Szerokość
25 cm
Waga produktu
550 g
VIKING
Podobne produkty