Deska obrotowa bambusowa do serwowania 30 cm Karl HAUSMANN - 1

Deska obrotowa bambusowa do serwowania 30 cm

Obrotowa deska wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego, które zapewnia niezwykłą trwałość produktu. Doskonale sprawdzi się do serwowania różnych przekąsek, ułatwią to dodatkowo specjalne żłobienia.

26,01 zł

Najniższa cena produktu 27,19 zł z dnia 08.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Deska obrotowa do serwowania 30 cm - KARL HAUSMANN

Któż z nas nie zna sytuacji upychania talerzy na stole. Serwując każdą przekąskę w osobnym naczyniu, zazwyczaj brakuje nam miejsca. Doskonałą alternatywą jest prezentowana taca, na której zaserwujesz kilka przekąsek na raz.

Deska wykonana została z wysokiej jakości drzewa bukowego, które zostało specjalnie wyheblowane dla perfekcyjnej gładkości. Jest bezpieczne w kontakcie z żywnością. Dużą zaletą prezentowanej tacy jest obrotowa podstawa, dzięki której bez problemu obrócisz deskę tą stroną, na której serwowana jest interesująca Cię przekąska. Świetnym pomysłem producenta było wprowadzenie żłobień, dzięki, którym można oddzielić przystawki. Ważną kwestią jest łatwość w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć deskę wilgotną szmatką, a następnie ręcznikiem do sucha.

Cechuje się dużą funkcjonalnością i praktycznością. Doskonale sprawdzi się jako deska do wędlin, serów i innych przekąsek. Pozwoli również w elegancki sposób zaprezentować ciasta, desery, owoce i wiele innych.

Kod produktu
17851
EAN
5905155011817
Marka
Karl HAUSMANN
Materiał
drewno bambusowe
Wysokość
4 cm
Średnica
30 cm
Waga produktu
1,35 kg
Podobne produkty