• Nowy
Maselnica szklana 17,3x11x9 cm  - 1

Maselnica szklana 17,3x11x9 cm

Maselnica szklana 17,3x11x9 cm. Pozwala wygodnie przechowywać masło poza lodówką.

12,19 zł

Najniższa cena produktu 14,99 zł z dnia 25.02.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Maselnica szklana 17,3x11x9 cm

Maselnica szklana to niezawodne rozwiązanie do prezentacji i przechowywania masła. Wykonana z wysokiej jakości przezroczystego szkła sodowo-wapniowo-potasowego, cechuje się precyzją i wysoką jakością wykonania.

Ta elegancka maselnica składa się z prostokątnego talerzyka, na którym można umieścić masło, oraz pokrywy wyposażonej w wygodny uchwyt. Dzięki temu masło można łatwo podać na stół, a jego przechowywanie poza lodówką staje się możliwe.

Klasyczny kształt maselnicy i jej nieskomplikowane wzornictwo idealnie komponują się z wystrojem każdego stołu, zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Ponadto, maselnica doskonale chroni masło przed światłem, zanieczyszczeniami i owadami, utrzymując je świeżym i smacznym.

Ta pojemna maselnica może być również wykorzystywana do przechowywania innych produktów w kostkach, takich jak świeży twaróg, pasztet czy tofu. Dlatego możesz swobodnie korzystać z niej przez długi czas.

Posiadając wszystkie cechy wytrzymałościowe i bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością, nasza maselnica jest funkcjonalna i łatwa do utrzymania w czystości. Można ją bezpiecznie myć w zmywarce, co czyni jej pielęgnację jeszcze prostszą.

Nasza maselnica szklana – idealne rozwiązanie dla Twojej kuchni.

Kod produktu
18009
EAN
5902645011661
Materiał
porcelana
Kolor
przezroczysty
Długość
17 cm
Szerokość
9 cm
Czyszczenie
Zmywarka
Wysokość całkowita
11 cm
Podobne produkty