Garnek emaliowany tradycyjny EMALIA RYNIK 14l-Emalia Rybnik

Garnek emaliowany duży tradycyjny z pokrywą 14l

Emaliowany garnek wykonany z wysokiej jakości materiałów. Przydatny w każdym domu. Wyposażony jest w dwa wygodne uchwyty. Utrzymuje temperaturę potraw, łatwo się go myje, a żywność nie przywiera do dna. Garnek posiada w zestawie pokrywę.

113,81 zł

Najniższa cena produktu 119,99 zł z dnia 15.06.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Garnek emaliowany 14L z pokrywą SILESIA EMALIA powidlak

Naczynia emaliowane niewątpliwie są jednymi z najbardziej korzystnych dla naszego zdrowia. Często goszczą w naszych domach bądź w gronie rodzinnych ze względu na walory zdrowotne lub sentyment do dziecięcych wspomnień. 

Garnek wykonany został ze stali węglowej oraz wewnętrznie jak i z zewnątrz pokryty warstwą szklistej emalii. W garnku spokojnie można gotować i przechowywać jedzenie bez obaw o walory smakowe, a gładka emaliowana powłoka stanowi barierę ochronną pomiędzy stalą a pożywieniem. Emalia jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, nie zmienia jej smaku czy zapachu oraz posiada antyalergiczne właściwości, dlatego uważana jest za najzdrowszą. Dodatkowo jest odporna na zarysowania, ścieranie, wysokie temperatury i chroni przed rdzą. Dzięki swoistej gładkości jest bardzo higieniczna - nie zatrzymuje zabrudzeń i drobnoustrojów na powierzchni, co wpływa na łatwość czyszczenia. 

Zalety emaliowanego produktu

Garnek posiada nieprzezroczystą, emaliowana pokrywkę z gałką z tworzywa sztucznego, dzięki której można swobodnie ją podnosić, bez ryzyka poparzenia. Dwa duże, wyprofilowane uchwyty, które umożliwiają jego komfortowe przenoszenie, jednakże mogą się nagrzewać, dlatego zalecamy stosowanie ściereczki bądź łapki kuchennej. Są one na stałe połączone z naczyniem, dzięki czemu nie ma obaw o ich oberwanie, czy poluzowanie. Można używać go na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowych, ceramicznych, elektrycznych, halogenowych i indukcyjnych. 

UWAGA! Garnek posiada kropki na dnie od zewnętrznej strony, co wynika z zastosowanej metody emaliowania na tzw. trójnogu. Nie wpływa to na jego użytkowanie i nie podlega reklamacji.

Kod produktu
2427
EAN
5906358900519
Marka
Silesia Emalia
Pojemność
14 l
Kolor
Brązowy
Wysokość
18,5 cm
Średnica
32 cm
Waga produktu
2,823 kg
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Ilość elementów
2
Podobne produkty