Garnek emaliowany XXL 25l

Garnek emaliowany tradycyjny EMALIA RYNIK 25l

Emaliowany garnek wykonany z wysokiej jakości materiałów. Przydatny w każdym domu. Wyposażony jest w dwa uchwyty i pokrywkę. Utrzymuje temperaturę potraw, łatwo się go myje, a żywność nie przywiera do dna.

145,53 zł

Najniższa cena produktu 179,00 zł z dnia 24.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Garnek emaliowany 25l

Garnek ze stali emaliowanej, dzięki swojej szklistej i gładkiej powłoce uniemożliwia osadzanie się na nim alergenów oraz resztek jedzenia. W oferowanym produkcie dania nie przypalają się i nie przywierają do dna.

Jesteś zapalonym kucharzem, lubisz przygotowywać domowe posiłki dla swojej rodziny, a może w kuchni przebywasz od święta i właśnie teraz chcesz zacząć przygodę z gotowaniem? Jeśli tak to warto zaopatrzyć się w odpowiedni garnek, który umożliwi przygotowywanie wielu przepysznych potraw.

Garnek emaliowany o pojemności 25L to połączenie prostego, tradycyjnego kształtu z uwielbianą przez wielu emalią. Jest w kolorze brązowym, a wewnątrz zdobi go kolor pastelowo żółty. Wykonany został z wysokiej jakości stali oraz dwustronnie pokryty emaliowaną powłoką.

Emalia posiada właściwości antyalergiczne, chroni garnki przed rdzą i zarysowaniami. Dzięki idealnej gładkości jest bardzo higieniczna, nie zatrzymuje zabrudzeń i drobnoustrojów na powierzchni. Jest także w pełni bezpieczna dla zdrowia, nie wchodzi w reakcję z gotowaną w garnku żywnością i nie zmienia jej smaku. Garnek posiada dwa duże, wyprofilowane uchwyty, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas jego przenoszenia. Są one na stałe połączone z garnkiem dzięki czemu nie ma obaw o ich oberwanie, czy poluzowanie.

Garnek można używać na wszystkich rodzajach kuchenek: 

-gazowych,

-ceramicznych,

-elektrycznych,

-halogenowych

-i indukcyjnych.

Ze względu na materiał - stal emaliowaną, najlepsze jest tradycyjne mycie ręczne za pomocą miękkiej części gąbki. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawi, że naczynie posłuży wiernie przez lata.

*Garnek posiada kropki na dnie od zewnętrznej strony, co wynika z zastosowanej metody emaliowania na tzw. trójnogu. Nie wpływa to na jego użytkowanie i nie podlega reklamacji.

Kod produktu
2451
EAN
5907579120823
Marka
Emalia Rybnik
Pojemność
25 l
Materiał
stal emaliowana
Kolor
Brązowy
Wysokość
22 cm
Średnica
40 cm
Ilość części
2 częściowy
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Grubość stali
0,65 mm
Podobne produkty