Pojemnik ceramiczny NAPOLI żółty 9,5x14,5 cm-FESTA ITALIA

Pojemnik ceramiczny NAPOLI żółty 9,5x14,5 cm

Ceramiczny pojemnik z pokrywką z bambusa o pojemności 700 ml, w kolorze czerwonym. Doskonały do przechowywania produktów sypkich, jak kawa, herbata, cukier, sól. Szczelne zamknięcie chroni przed wilgocią.

12,19 zł

Najniższa cena produktu 14,99 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Pojemnik ceramiczny NAPOLI żółty 9,5x14,5 cm

Bałagan w kuchennej szafce i wietrzejące produkty w otwartych, nieestetycznych torebkach to często spotykany problem, który w łatwy sposób można rozwiązać wykorzystując do przechowywania różnego rodzaju pojemniki na żywność. 

Pojemnik NAPOLI w kolorze żółtym to połączenie prostej i eleganckiej formy, dzięki czemu nie musisz chować go do szafki, pięknie zaprezentuje się postawiony na blacie, gdzie możesz mieć go zawsze pod ręką. Doskonale sprawdzi się do przechowywania różnego rodzaju produktów sypkich, w szczególności kawy, herbaty, cukru, suszonych owoców, nasion czy drobnych słodkości. Ochroni je przed wilgocią, wietrzeniem, dostępem powietrza i zanieczyszczeń, dzięki czemu zachowają swoją świeżość i smak na dłużej. Ułatwi przechowywanie produktów i organizację kuchennej przestrzeni.

Pojemnik wykonany został z ceramiki pokrytej z zewnątrz żółtym szkliwemktóra nie absorbuje kolorów oraz zapachów, dzięki czemu przechowywane produkty nie stracą swoich wartości i właściwości, co zapewnia także bambusowa pokrywka z silikonową uszczelką. Ten stylowy pojemnik przyda się w każdej kuchni, dzięki niemu przechowywanie żywności stanie się o wiele łatwiejsze. Doskonale wpisze się w stylistykę nowoczesnych i loftowych wnętrz. Wykorzystanie kilku takich samych pojemników pozwoli zachować ład i porządek w każdej szafce.

Kod produktu
3128
EAN
5902645006155
Marka
FESTA ITALIA
Pojemność
700 ml
Materiał
ceramika i drewno bambusowe
Kolor
żółty
Wysokość
14,5 cm
Średnica
9,5 cm
Waga produktu
650 g
Czyszczenie
można myć w zmywarce - bez pokrywy
Podobne produkty