• Wyprzedany
Kubek termiczny ODELO 380ml

Kubek termiczny ODELO 380 ml

Kubek termiczny o pojemności 380 ml marki Odelo.  Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Idealny do pracy, szkoły, w podróż za miasto czy miejskie wycieczki. Dzięki niemu możesz cieszyć się gorącą kawa nawet w zimne dni.

36,58 zł

Najniższa cena produktu 44,99 zł z dnia 24.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Kubek termiczny to produkt, który sprawdzi się nie tylko zimą, ale również podczas letnich wycieczek. Z jednej strony pozwoli utrzymać wysoką temperaturę kawy czy herbaty, co sprawdzi się w chłodne dni, z drugiej natomiast zapobiega ogrzaniu zimnego napoju. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników wędrówek, a także dla tych, którzy wolą zabrać ze sobą własnoręcznie przygotowaną kawę czy herbatę.

Kubek ma pojemność 380 ml. W kolorze białym z zdejmowaną antypoślizgową nakładką w 5 kolorach.

Kubek termiczny Odelo wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Takie wykonanie zapewnia odporność na uszkodzenia, wgięcia czy korozję. Kubek utrzymuje temperaturę napoju za sprawą podwójnych ścianek oraz izolacji próżniowej.

Poręczny i funkcjonalny. Zadba o ciepło kawy czy herbaty przez wiele godzin, dzięki czemu możesz cieszyć się gorącym napojem gdziekolwiek zechcesz. Poradzi sobie także z utrzymaniem niskich temperatur, dzięki czemu zimne napoje przyniosą ochłodę w upalne dni.

Zaopatrzony w łatwą w obsłudze zakrętkę z tworzywa, z funkcją nalewania bez konieczności odkręcania pokrywki. Wyprofilowany kształt kubka pasuje do większości uchwytów samochodowych.

Dzięki gumowej, antypoślizgowej nakładce idealnie leży w dłoni.

Kubek termiczny to świetny sposób na zachowanie temperatury napojów. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi możesz zabrać go do szkoły czy pracy, używać podczas wędrówek, wycieczek czy pikników.

Bezpieczny w kontakcie z żywnością. Nie należy myć go w zmywarce.

Kod produktu
3680
EAN
5901531103619
Marka
ODELO
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
380 ml
Materiał
tworzywo sztuczne + stal nierdzewna
Średnica
6,5 cm
Waga produktu
300 g
Czyszczenie
Nie zaleca się mycia produktu w zmywarce
Podobne produkty