Wałek ruchomy do ciasta 39cm  - 1

Wałek ruchomy do ciasta 39 cm

Klasyczny wałek do ciasta z ruchomą częścią roboczą. Wykonany z bezpiecznego dla zdrowia bukowego drewna. Niezbędny w każdej kuchni.

12,20 zł

Najniższa cena produktu 15,00 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Wałek ruchomy do ciasta 39 cm

Kto nie kocha domowych wypieków? Ciastka i ciasteczka to słodkości, którym nikt nie może się oprzeć. Z ciasta francuskiego, kruche, doskonałe na poprawę humoru, pozostają najlepszym dodatkiem do aromatycznej kawy lub herbaty. Ich samodzielne upieczenie i dekorowanie szczególnie w czasie świątecznym może być zabawą dla całej rodziny a w szczególności dla najmłodszych. Ale wcześniej zanim do tego przystąpimy trzeba ciasto odpowiednio przygotować a do tego niezastąpionym narzędziem jest wałek.

Poręczny i solidny wałek wykonany z wysokiej jakości drewna.

Powierzchnia wałkująca ma długość 19,5 cm, średnica wałka 6 cm.

Dzięki ruchomemu połączeniu uchwytów i powierzchni wałkującej praca z nim przychodzi z łatwością. Nie trzeba obracać wałka w dłoniach a wystarczy tylko wykonywać popchnięcia do tyłu i do przodu po cieście, by nadać mu odpowiednią grubość. Wyprofilowane uchwyty zapewniają wygodne trzymanie wałka, dzięki czemu nawet długa praca nie jest tak bardzo męcząca.

Niezastąpiony podczas przygotowywania ciasta na pierogi, ravioli, domowego makaronu, ciast o kruchym spodzie czy ciasteczek.

Bezpieczny w kontakcie z żywnością.

Łatwy w utrzymaniu w czystości, po umyciu dokładnie wysuszyć. Nie używać w zmywarce.

Kod produktu
510
EAN
5901688301340
Materiał
Drewno
Długość
39 cm
Średnica
6 cm