Beczka plastikowa do kiszenia STERK 10l
  • Beczka plastikowa do kiszenia STERK 10l
  • Beczka plastikowa do kiszenia STERK 10l
  • Beczka plastikowa do kiszenia STERK 10l

Beczka plastikowa do kiszenia STERK 10l

Kod produktu:6602
Produkt dostępny
16,25 zł

(16,25 zł szt.)

Dostawa: od 2 do 3 dni roboczych

Uniwersalna beczka wykonana z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Zakręcana na solidny dekiel w kolorze czarnym. Idealna do kiszenia żywności (w workach) lub do przechowywania np wody w celach gospodarczych.

Ilość

  • kontakt z żywnością
    Kontakt z żywnością

    Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością

Beczka plastikowa do kiszenia STERK 10l

Uniwersalna beczka dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Wyposażona w zakręcana solidne wieko doskonale zabezpieczające zawartość przed kontaktem z zewnątrz.  Okrągły kształt oraz uchwyty znacznie ułatwia przenoszenie wypełnionego pojemnika.

Uniwersalne zastosowanie

Dzięki beczce STERK o pojemności 10L przygotujesz ulubione domowe kiszonki takie jak ogórki lub kapustę. Ponadto pojemnik znajdzie również zastosowanie w przechowywania wody w celach gospodarczych. 

Wytrzymałe tworzywo

Główna cechą tego produktu jest wysoka wytrzymałość. Beczka została wykonana z solidnego tworzywa sztucznego odpornego na odkształcenia oraz pękanie

327
6421937090065
6602
Materiał
Tworzywo sztuczne
Pojemność
10 L
Wysokość
30 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Średnica dna
24 cm
średnica wlewu
13,5 cm

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją. Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę faryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować.

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.