Beczka plastikowa do kiszenia STERK 20l
  • Beczka plastikowa do kiszenia STERK 20l
  • Beczka plastikowa do kiszenia STERK 20l
  • Beczka plastikowa do kiszenia STERK 20l

Beczka plastikowa do kiszenia STERK 20l

Kod produktu:6603
Produkt dostępny
20,32 zł

(20,32 zł szt.)

Dostawa: od 2 do 3 dni roboczych

Uniwersalna beczka wykonana z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Zakręcana na solidny dekiel w kolorze czarnym. Idealna do kiszenia żywności (w workach) lub do przechowywania np wody w celach gospodarczych.

Ilość

  • kontakt z żywnością
    Kontakt z żywnością

    Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością

Beczka plastikowa do kiszenia STERK 20l

Uniwersalna beczka dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Wyposażona w zakręcana solidne wieko doskonale zabezpieczające zawartość przed kontaktem z zewnątrz.  Okrągły kształt oraz uchwyty znacznie ułatwia przenoszenie wypełnionego pojemnika.

Uniwersalne zastosowanie

Dzięki beczce STERK o pojemności 20L przygotujesz ulubione domowe kiszonki takie jak ogórki lub kapustę. Ponadto pojemnik znajdzie również zastosowanie w przechowywania wody w celach gospodarczych. 

Wytrzymałe tworzywo

Główna cechą tego produktu jest wysoka wytrzymałość. Beczka została wykonana z solidnego tworzywa sztucznego odpornego na odkształcenia oraz pękanie

253
6421937090089
6603
Materiał
Tworzywo sztuczne
Pojemność
20 l
Wysokość
35 cm
Średnica
30 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Średnica dna
30 cm
średnica wlewu
13,5 cm

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją. Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę faryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować.

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.