• Wyprzedany
Rondelek GROCHY 300ml  - 1

Rondelek emaliowany GROCHY 1,3l

Rondel emaliowany marki Elo-Pol o średnicy 16 cm, w kolorze czerwonym z motywem grochów. Pomocny w każdej kuchni. Dzięki najwyższej jakości wykonania posłuży na lata zachwycając swoim wyglądem. Przypadnie do gustu każdej Pani domu.

28,45 zł

Najniższa cena produktu 34,99 zł z dnia 24.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Rondel emaliowany GROCHY 1,3l

Rondel emaliowany to połączenie uwielbianej i cenionej od pokoleń emalii z wysoką funkcjonalnością oraz walorami dekoracyjnymi. W kolorze czerwonym z grafiką dużych, białych grochów i ciemną obwódką.

Rondel wykonany został z wysokiej jakości stali węglowej, którą obustronnie pokryto emaliowaną powłoką. Zalet emalii jest wiele ale najważniejsze z nich to że jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, trwała, odporna na zarysowania, wysokie temperatury i chroni przed rdzą. Emalia tworzy na powierzchni naczyń antyalergiczną powłokę, która nie zawiera niebezpiecznych substancji, nie wchodzi w reakcję z przygotowywaną w nich żywnością oraz nie zmienia smaku czy zapachu potraw. W takich naczyniach spokojnie można przechowywać jedzenie bez obaw o walory smakowe. Dzięki idealnej gładkości emaliowana powłoka jest łatwa w czyszczeniu i bardzo higieniczna - nie zatrzymuje zabrudzeń i drobnoustrojów na powierzchni. 

Rondel emaliowany może posłużyć do podgrzewania i gotowania potraw. Z powodzeniem zastąpi garnek. Można używać go na każdej kuchence, także indukcyjnej. Długa, masywna rączka zapewni wygodę podczas jego przenoszenia.

Kod produktu
7222
EAN
5903364843533
Marka
Elo-Pol
Pojemność
1,3 l
Materiał
stal emaliowana
Kolor
czerwono-biały
Wysokość
8 cm
Waga produktu
300 g
Czyszczenie
Zmywarka
Średnica wewnętrzna
16 cm
Średnica dna
11 cm
Podobne produkty