Czajnik stalowy z brązową rączką 3l-

Czajnik stalowy z brązową rączką 3l

Czajnik ze stali nierdzewnej z brązową rączką wykonaną z tworzywa sztucznego. Czajnik działa na wszystkich rodzajach kuchenek oraz posiada zamontowany w rączkę gwizdek.

81,29 zł

Najniższa cena produktu 99,99 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Czajnik stalowy z brązową rączką 3l

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyjątkowym czajnikiem stalowym z brązową rączką o pojemności 3 litrów. Ten elegancki czajnik będzie idealnym dodatkiem do Twojej kuchni, dodając stylu i funkcjonalności.

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, nasz czajnik zapewnia trwałość i wytrzymałość na długie lata użytkowania. Jego brązowa rączka dodaje nie tylko estetyki, ale także zapewnia bezpieczny i wygodny chwyt podczas nalewania gorącej wody.

Nasz czajnik posiada pojemność 3 litrów, co sprawia, że jest idealny nie tylko do przygotowywania herbaty czy kawy dla całej rodziny, ale także do gotowania większych ilości wody na różne potrzeby. 

Czyszczenie czajnika jest niezwykle łatwe - zalecamy jednak mycie ręczne, aby zachować jego piękno i jakość na dłużej. Ten czajnik jest kompatybilny z każdym rodzajem kuchenki, dzięki czemu możesz go używać zarówno na kuchence gazowej, elektrycznej, ceramicznej, jak i indukcyjnej.

Kod produktu
7964
EAN
5902645009613
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
3 l
Materiał
stal nierdzewna
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Rodzaj kuchenki
każdy
Podobne produkty