Młynek elektryczny do soli i pieprzu miedziany

Młynek elektryczny do soli i pieprzu miedziany

Elektryczny młynek do pieprzu i soli KARL HAUSMANN to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Za pomocą jednego przycisku zmieli przyprawy do pożądanej grubości. Posiada podświetlenie uruchamiające się podczas pracy urządzenia.  

32,51 zł

Najniższa cena produktu 39,99 zł z dnia 17.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Młynek do pieprzu i soli to niezbędny produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Przyprawy te, to jedne z najczęściej wykorzystywanych dodatków w kuchni. Młynek gwarantuje nam aromatyczny zapach pieprzu przez cały czas. Świeżo zmielone ziarna poprawiają smak przygotowywanych potraw. Świetnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Stylowy, elegancki - doskonały do nowoczesnych pomieszczeń. 

Elektryczny młynek idealny do pieprzu, soli a także innych przypraw ziarnkowych. Za pomocą jednego przycisku, w sekundy zmieli przyprawy do pożądanej grubości.

Naciśnięcie przycisku znajdującego się w górnej części młynka powoduje rozpoczęcie pracy urządzenia i uruchomienie funkcji mielenia. Młynek posiada ceramiczne żarna oraz wyposażony jest w światełko ułatwiające optymalne dozowanie przypraw. Lampka włącza się automatycznie podczas pracy młynka. Mechanizm napędzany jest elektrycznie.

Bardzo łatwy w czyszczeniu. Wszystkie elementy można w łatwy sposób wyczyścić wilgotną szmatką i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji.

Zasilanie: baterie AA, 1,5V (baterie nie są dołączone do zestawu)

Wysokość: 22,7 cm

Średnica: 5,8 cm

Kod produktu
8532
EAN
5907564503860
Marka
Karl HAUSMANN
Opakowanie
Opakowanie producenta
Kolor
miedziany
Wysokość
22,7 cm
Średnica
5,8 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty