• Wyprzedany
Salaterka trójdzielna KROSNO Servo Line 24 cm

Salaterka trójdzielna KROSNO Servo Line 24 cm

Elegancka i stylowa trójdzielna salaterka szklana marki Krosno. Świetnie sprawdzi się do serwowania drobnych przekąsek, doskonale zaprezentuje się na każdym stole.

48,78 zł

Najniższa cena produktu 60,00 zł z dnia 14.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

KROSNO to polska marka która od 1923 r zachwyca swoimi wyrobami klientów na całym świecie. Jest jednym z największych producentów szkła użytkowego, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Tworzą niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Servo Line to seria ręcznie formowanych naczyń stołowych niezbędnych w kuchni i jadalni. To produkty wysokiej jakości, perfekcyjnie wykonane oraz idealne do codziennego użytkowania.

Salaterka trójdzielna o średnicy 24 cm została wykonana z najwyższej jakości szkła crystalline, o idealnie gładkiej powierzchni bez najmniejszej skazy. Szkło to cechuje się trwałością, idealną przejrzystością, pięknie rozprasza światło dzięki czemu dokładnie odzwierciedla barwę serwowanych produktów.

Świetnie sprawdzi się do serwowania przekąsek jak krakersy, orzechy, pistacje czy chipsy. Dzięki trójdzielności można podać kilka produktów w jednej salaterce bez ich mieszania. Doskonale podkreśli wygląd serwowanych przysmaków oraz wpasuje się w wystrój każdego stołu.

Może stać się ciekawym pomysłem na prezent.

Kod produktu
8927
EAN
5900345568317
Marka
Krosno
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
szkło
Wysokość
8 cm
Średnica
24 cm
Waga produktu
1600 g
Czyszczenie
Zmywarka
Podobne produkty