Pokrywa szklana 18 cm

Pokrywa szklana 18 cm

Pokrywa szklana o średnicy 18 cm, w zestawie z gałką. Idealnie pasuje do naczyń, patelni i garnków.

8,94 zł

Najniższa cena produktu 11,00 zł z dnia 22.07.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Uniwersalna i praktyczna pokrywka. Wykonana została z wysokiej jakości hartowanego szkła. Niezbędna w każdej kuchni. Dzięki niej gotowanie czy smażenie przebiega szybciej.

Okrągła pokrywa o średnicy 18 cm, pasuje do garnków i patelni w tym rozmiarze. Szklane wnętrze otoczone pierścieniem ze stali nierdzewnej, dzięki czemu pokrywka idealnie i szczelnie przylega do krawędzi naczynia. Zaopatrzona także w odpowietrznik, dzięki któremu nadmiar pary powstały podczas gotowania zostaje odprowadzony na zewnątrz. Dzięki temu, że pokrywa jest przezroczysta umożliwia nam to kontrolę procesu gotowania. Gdy zobaczymy że potrawy się zbyt słabo gotują łatwo możemy podnieść temperaturę i odwrotnie.

W zestawie z pokrywa dołączono gałkę wykonaną z tworzywa, które się nie nagrzewa. Zapewnia ona łatwe podnoszenie pokrywki i zapobiega poparzeniu rąk.

Zastosowanie pokrywy w czasie gotowania sprawia, że potrawy szybciej się gotują oraz woda czy tłuszcz nie pryska na boki. Pod pokrywką powstaje zamknięty układ dzięki czemu szybciej osiągnięta zostaje odpowiednia temperatura.

Kod produktu
9130
EAN
5907579060099
Materiał
szkło + stal nierdzewna
Średnica
18 cm
Waga produktu
290 g
Podobne produkty