• Wyprzedany
Kosz do segregacji śmieci 2-piętrowy biały 37 l

Kosz do segregacji śmieci 2-piętrowy biały 37 l

Funkcjonalny i praktyczny 2-pietrowy kosz do segregacji śmieci. W kolorze białym. Wyposażony w kółka, które ułatwiają jego przenoszenie.

138,20 zł

Najniższa cena produktu 169,99 zł z dnia 24.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Kosz do segregacji śmieci 2-piętrowy biały 37 l

Kosz ten pozwala w higieniczny a także estetyczny sposób zebrać i jednocześnie posegregować śmieci. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W kolorze białym. Kosz ma kształt prostopadłościanu, o lśniącym wykończeniu zewnętrznej powierzchni. Składa się z 2 komór: górnej (podzielonej na 2 mniejsze) oraz dolnej.

Górna komora kosza zaopatrzona została w pokrywę z zamknięciem typu "klik", otwieraną poprzez jej delikatne naciśnięcie w wyznaczonym miejscu - klapka sama się unosi a po wrzuceniu śmieci wystarczy ją docisnąć. Dzięki takiemu systemowi szybko i w łatwy sposób można wrzucić do środka odpadki a zawartość kosza nie będzie widoczna. Wewnątrz komory znajduje się ścianka dzieląca ją na 2 mniejsze przegrody, dzięki czemu można założyć 2 oddzielne worki i wrzucać do nich różne rodzaje śmieci. Przegródkę można z łatwością zdemontować, dzięki czemu uzyskamy 1 dużą komorę.

W dolnej części znajduje się komora otwierana za pomocą pedału - wystarczy nacisnąć go a pojemnik wysunie się. Można zrobić to też ręcznie za pomocą uchwytu. Dzięki obrotowym kółkom i 2 uchwytom po bokach w łatwy sposób można przesunąć go w dowolne miejsce.

Kosz jest lekki i poręczny. Pozwoli zachować czystość w każdym pomieszczeniu w którym będzie używany. Ze względu na ciekawy design świetnie sprawdzi się w kuchni czy łazience. Jest łatwy w utrzymaniu w czystości. W razie zabrudzeń wystarczy przemyć go wodą z detergentem lub przetrzeć ścierką.

Do kosza dołączono worki na śmieci (10 szt).

W sprzedaży posiadamy także podobny kosz o większej pojemności.


Dodatkowe informacje:

- wymiary całkowite 44 x 28 x 72 cm

- wymiary górnej komory 32,5 x 23 x 32 cm

- wymiary dolnej komory 28 x 20 x 25 cm

- pojemność całego kosza 37 l

Kod produktu
9725
EAN
5902645023091
Pojemność
37 l
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
biały
Długość
44 cm
Szerokość
28 cm
Wysokość
72 cm
Podobne produkty