Łyżeczka bambusowa TOPFANN 12 cm

Łyżeczka bambusowa 12 cm

Lekka i poręczna łyżeczka wykonana z bambusa, o długości 12 cm. Sprawdzi się jako łyżeczka do cukru.

3,25 zł

Najniższa cena produktu 4,00 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Łyżeczka wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie włókien pod dużym ciśnieniem. W kolorze słomkowym. Zaimpregnowana olejem jadalnym.

Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

Zastosowanie bambusa sprawia, że łyżeczka z niego wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania płynów. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

Taka łyżeczka to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Sprawdzi się do mieszania napojów, jako łyżeczka do cukru, kawy czy przypraw, a także można wykorzystać ją do spożywania ciast i deserów. Idealnie sprawdzi się jako łyżeczka dla dzieci.

Łyżeczka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy przemyć ją wodą oraz dobrze wysuszyć.

Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Kod produktu
9774
EAN
5903771840262
Materiał
drewno bambusowe
Długość
12 cm
Szerokość
2,5 cm
Waga produktu
5 g
Czyszczenie
Nie zaleca się mycia produktu w zmywarce
Podobne produkty