• Wyprzedany
Wózek ogrodowy z wywrotką zielony WH-2155

Wózek ogrodowy z wywrotką zielony WH-2155

Wielozadaniowy wózek transportowy, do prac przydomowych. Duża ładowność do 350 kg pozwala na przewożenie różnego rodzaju sprzętów i materiałów. Wytrzymała konstrukcja i wysoka jakość wykonania zapewniają długi okres użytkowania.

211,37 zł

Najniższa cena produktu 259,99 zł z dnia 14.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Wózek ogrodowy z wywrotką zielony WH-2155

Taki wózek to pojazd niezastąpiony podczas prac przydomowych czy w ogrodzie, dzięki któremu przewożenie rzeczy jest o wiele łatwiejsze. Jest wielozadaniowy - może służyć jako wózek czy taczka. Duża ładowność do 120 kg sprawia, że sprawdzi się do transportu m.in. drewna, liści, skoszonej trawy, worków z ziemią, gałęzi, zebranych z pola warzyw i owoców, nawozów czy różnego rodzaju sprzętów ogrodowych czy materiałów budowlanych. 

Wózek posiada 4 pompowane koła z bieżnikowanymi oponami, misę wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego, stalowe podwozie i poręczny uchwyt do ciągnięcia. Funkcja wywrotki pozwala szybko i bez wysiłku wysypać przewożoną sypką zawartość. By zapobiec przypadkowemu i niekontrolowanemu podniesieniu misy zastosowano specjalną stalową blokadę zabezpieczającą.

Sterowanie wózkiem jest bardzo proste i nie wymaga użycia dużej siły a to za sprawą skrętnej przedniej osi i rączką z antypoślizgowym uchwytem. Z łatwością dotrzesz do wyznaczonego miejsca. Pompowane koła amortyzują wstrząsy na nierównym podłożu a opony z bieżnikiem zapewniają dobrą przyczepność także w trudnych warunkach czy podczas poruszania się po piaszczystym podłożu. 

Przegubowa rączka pozwala na dostosowanie jej do wzrostu użytkownika. Zakończona jest dużym, poręcznym uchwytem, na który założona została antypoślizgowa pianka. Zapewnia ona pewny chwyt i zwiększony komfort podczas ciągnięcia wózka.

Solidne wykonanie i zastosowanie wytrzymałych materiałów, sprawiają, że posłuży na długie lata.

Zalety produktu:

- duże, pompowane koła z bieżnikiem

- wytrzymałe stalowe podwozie i misa z tworzywa sztucznego

- skrętna przednia oś, która umożliwia łatwe manewrowanie nawet przy dużym obciążeniu

- przegubowy uchwyt, rączka z nakładką antypoślizgową wykonaną z pianki

- wytrzymałość do ok. 120 kg

Kod produktu
9875
EAN
5902645025057
Marka
PRYMUS GARDEN
Materiał
stal
Materiał
tworzywo sztuczne + guma
Kolor
czarny
Kolor
zielony
Waga produktu
11,5 kg
Wymiary
98 x 47 x 48 cm
Wymiary kosza
80 x 46 cm, wysokość 17 cm
Max. udźwig
120 kg
Długość rączki
73 cm
Długość całkowita
170 cm
Średnica kół
25 cm
Rozstaw kół
35 cm
Prześwit
28 cm
Podobne produkty